• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nailist By Zehra

Adres :

- İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zehra Mutlu Savaşkul

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 799 06 66

İstanbul Ataşehir, güzellik ve kişisel bakım sektöründe hizmet veren Nailist By Zehra isimli işletmemiz aktif birbirmilyonnokta üyesidir.

Kadınların kişisel bakıma verdikleri önem göz önündedir. Bu doğrultuda kadınlarımıza sağladığımız hizmetimiz ile kendilerine sağlıklı bir tırnak yapısı zemini oluşturma, kaliteli malzeme tercihlerimiz ile bunu desteklemek amaçlanmaktadır. Günümüzde sadece bakımlı tırnakları tercih eden kadınlara ek olarak gösterişli tırnak kullanmayı tercih eden kadınlarımız da yer almaktadır. Her tırnak tipi ve modeline uygun malzeme seçimimiz ile özel gün veya rutin kullanım için sizleri hayal ettiğiniz tırnaklara kavuşturuyoruz.

İstanbul Ataşehir güzellik ve kişisel bakım alanında kendimizi olabildiğince fazla kişiye ulaştırarak profesyonel hizmet sunulması hedeflenmektedir. Hedef kitlemiz içerisinde yer alan danışanlarımıza her zaman üst seviyede yer alan hizmet ve fırsatlarımız ile güven duygusu içerisinde istemiş oldukları modeller uygulanmaktadır.

Tırnakların bakımlı ve güzel görünmesi için sizlerin zamanının farkındalığı ile kısa süreler içerisinde yüksek kalitedeki bakım hizmetlerimiz ile ivedi bir çalışma sunulmaktadır. Bu çalışmalar doğrultusunda uzun günler kullanabileceğiniz sağlam ve dayanıklı tırnaklar elde edilmektedir. Ellerinizin bulunduğunuz ortamda bakımı ve modeli ile dikkatleri üzerine çekmesi kaçınılmaz olacaktır.

İşletmemiz randevu sistemi ile yönetilmekte olup bizler ile cep hattınızdan iletişime geçmeniz durumunda sizler için de uygun olacak bir zaman dilimi için randevu oluşturulmaktadır. Bakımlı tırnaklar ile her zaman ıiıldayan ellere sahip olmanız için görev almaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR