• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Nalcıoğulları Hazır Yemek ve Düğün Organizasyonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İsmail Nalcı - Erdem Nalcı

reklam logosu
  • firma fb

Dünya nüfusunun, hayatın akışının ve teknolojik gelişmelerin hızla arttığı bir çağa adım attığımız gerçeği her geçen gün biraz daha kendisini hissettirmektedir. İnsanların bu hızlı ve karmaşık hayatın keşmekeşliğinde eskiden olduğu gibi her şeye vaktinde yetişmesi artık pek mümkün görünmemektedir. Zira çoğu zaman birçok şeyi unuttuğumuz zamanlar hepimiz de rutin bir durum haline gelmektedir.

Eskiden sanayi ve toplumsal kalabalıkların bugünkü kadar yoğun olmadığını göz önünde bulunduracak olursak, şimdilerde karşılaştığımız bu yeni durumların beraberinde bir takım sonuçlar doğuracağı da muhakkaktır. Buna en açık örnek toplumsal yığılmaların arttığı sanayi şehirlerinde ortaya çıkan catering firmalarıdır. Yoğun nüfusun belli zaman diliminde sürekli olarak yemek ihtiyacının sağlıklı bir şekilde karşılanması zorunluluğu yemek olgusunu sektörel bir mecraya dönüşmeye sevk etmiştir.

Konya catering faaliyetleri doğrultusunda bizler işletme olarak, sadece yemek yapıp sorumluluğumuzu yerine getirdiğimizi düşünecek kadar sığ bir anlayışla hareket etmeyi asla doğru bulmuyoruz. Kuruluş amaçlarımız arasında; sayısı fark etmeksizin istenen bir cemiyet yemeğinin titizlikle hazırlanmasını sağlamak, lezzet - kalite - güven zincirinin her halkasına gereken azami hassasiyeti göstermek ve işimizin önemli bir parçası daha olan sunum işlemini de memnuniyet karinesine dikkat edecek şekilde gerçekleştirmektir.

Amaç ve hedeflerimizin herhangi bir sebeple, en ufak bir sapmaya neden olmaması için uzman ve teknik personellerimizin yanı sıra hijyen ve prezantabl iş ve işleyişine azami özen gösteren çalışanlarımızla da siz değerli halkımıza hizmet vermekten onur duyarız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR