Şirketimizin Sosyal Faaliyetleri Sebebiyle Bugün Sizlere Telefonla Hizmet Veremiyoruz. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nar Cafe Restaurant

Adres :

Ercüment Batanay Caddesi Örnek Mahallesi Ataşehir - İstanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Safa Çavuşoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

narcafe58@gmail.com

Nar Cafe Restaurant olarak İstanbul-Ataşehir de hizmet vermekte olupkahvaltı,börek çeşitleri,poğaça çeşitleri,melemen çeşitleri,tost çeşitleri,hamburger çeşitleri,balık çeşitleri,günün menüsü,ızgara köfte,karışık ızgara,kebap çeşitleri,et ve tavuk üzerine,dünya mutfağı,makarna çeşitleri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR