• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nargiza Beauty Bar

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nargiza Karabayraktar

  • firma instagram

Nargiza Beauty Bar İstanbul ilinde hizmet veren bir işletmedir. Siz müşterilerimize değer verdiğiniz bir alanda hizmet vermekteyiz. Kadınlarımız kişisel bakımlarına oldukça fazla değer vermektedirler. Özellikle tırnak yapımında çok hassas olan sizler için birbirinden güzel tırnak tasarımları gerçekleştirmekteyiz. Siz müşterilerimizin isteklerinize uygun şekilde sizleri mutlu etmek kaydıyla tasarımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Kullandığımız materyallerin temiz olması, steril olması bizler için çok önemlidir. Sizlerin sağlığınıza zarar vermeyecek şekilde her zaman temiz ve düzenli bir hizmet vermekteyiz. Kullandığımız malzemelerin kaliteli olması, kimyasal madde oranlarının düşük olması en büyük gayelerimizden birisidir.

Sunduğumuz hizmeti sizlere veren çalışanlarımızın saygılı olması ve sunduğu meslek ile ilgili deneyimli ve tecrübeli olmaları sunduğumuz hizmetin her zaman kalitesini en üst seviyeler çıkarmakla beraber siz müşterilerimizin işletmemizden mutlu bir şekilde yarılmasını sağlamaktadır. Çalışan elemanlarımızı işe alırken bu meslekte sigortalı olarak belli yıl çerçevesinde çalışmış olma şartımız mevcuttur. Bu şartı taşıyan, gerçekleştiren kişileri işe almaktayız. Hizmet aldığınız sırada işletmemizde çok rahat bir şekilde vakit geçirmenizi sağlamaktayız. Sürekli güncellenen dergiler, ikram ettiğimiz içecekler ve güler yüz ile birlikte hoş sohbet ederek vakit geçirmektesiniz.

Sizler de kişisel bakımınıza önem veriyor ve en iyisi olsun istiyorsanız sizleri de işletmemize bekleriz. Çünkü İstanbul kişisel bakım sektörü denildiği zaman ilk akla gelen işletmeler arasında yer alıyor olmak bizim en üst seviyede olduğumuzun kanıtıdır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR