• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nasa Elektrik

Adres :

Kaan Sokak No 4 .piyale Paşa Okmeydanı Beyoğlu İstanbul İstanbul » Beyoğlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Nasa

E-Posta Adresi :

nasaelektrik34@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 967 14 17

Whatsapp 2:

0 (553) 967 14 17

Nasa Elektrik güvenlik sistemleri, alarm sistemleri ve çanak anten kurulumu olarak İstanbul Beyoğlu'nda hizmet vermekteyiz.

Firmamız elektronik sektöründe faaliyet göstermiş olduğu alanda tüm sürecin gereği olarak kalite yönetim sisteminden yararlanmaktadır. Kalite yönetim sistemi, faaliyetlerimizin sürekliliğinin ve standardının sağlanmasında büyük bir öneme sahiptir. Bu sistemin yürütülmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında çalışanların payı oldukça önemli olduğundan süreçte görevli tüm personelin performansını geliştirmek ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla çalışmalar yapılmaktadır. Sürecin bir parçası olan tedarikçilerimiz ile de saygı ve güven çerçevesinde bir ilişki kurulmasına özen gösterilmekte olup üretimimizin sürdürülebilirliğinde bu hususun da önemli katkısı bulunmaktadır.
Firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet sunan en önemli firmalardan birisidir. Beyoğlu bölgesinde bu konuda en fazla tercih edilen firma olmaktadır. Sizlerin bu ilgisi firmamızın çok daha büyük işler yapması konusunda en büyük teşviğimiz olmaktadır. Çok daha hırslı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekte ve arttırmaktayız.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR