• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Naz Yemek Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Tosun

Dışarıya çıktığınız zaman ev yemeği yemek pek mümkün olmuyor. Bursa restaurant sektöründe bunun bilincinde olan ekibimiz, Naz Yemek Salonu adı altında sizlere ev yemekleri ile hizmet vermektedir. Yılların tecrübesine sahip ustalarımız bu lezzetleri özenle ve dikkatle hazırlamaktadır. Bizim için müşteri memnuniyeti oldukça önemli. Değerli müşterilerimizin memnuniyetinin ve bize olan güveninin sarsılmaması için çalışmalarımızda hataya yer vermeden ilerliyoruz. Çünkü yaşanacak ufak bir aksiliğin nelere yol açabileceğini tahmin ediyoruz ve bu olumsuzlukların yaşanmasını istemiyoruz.

Birbirinden lezzetli yemeklerimizle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Çorba çeşitlerimiz, sebzeli yemeklerimiz, etli yemeklerimiz, zeytinyağlılarımız, salatalar, mezeler ve tatlılar sizlere sunduğumuz lezzetlerimiz arasındadır. Bu çeşitlerimizi hazırlarken kaliteli ve güvenilir ürün kullanmaya dikkat ediyoruz. Aynı zamanda kullandığımız taze ürünlerimizle yemeklerimizin lezzetini arttırıyoruz. Yemeklerimiz arasında seçmeli yemek olarak adlandırdığımız 3 adet yemeğimiz 12 TL olarak menümüzde yerini alıyor. Dilediğiniz yemeği uygun fiyatlarla yiyebilir ve aynı zamanda paket olarak da yaptırabilirsiniz. Restoranımıza gelemeyeceğiniz durumlarda ücretsiz servis imkanından yararlanarak siparişinizi adresinize isteyebilirsiniz. Yemeğinizin soğumadan adresinize geleceğinden emin olabilirsiniz.

Merkezi konumda olan restoranımıza ulaşım oldukça kolaydır. Araç sahipleri için park sorunu yaşamayacağınızı da belirtmek isteriz. Geniş, ferah ve sakin ortamıyla sizlere kapılarını açan restoranımız, arkadaş ortamınız ve aile ortamınız için uygundur. Güler yüzlü, samimi, dürüst ve saygılı ekibimizle birlikte burada sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR