• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nedi Bu Tantuni

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökan Bıyıklı

Trabzon’un Akçaabat ilçesinde hizmet veren Nedi Bu Tantuni olarak bizler Mersin’in doğal lezzeti tantuniyi en lezzetli ve doğal haliyle sizlerle buluşturuyoruz. Fast food sektöründeki tecrübelerimiz sayesinde sizlerin kalitesinden şüphe duymayacağınız şekilde tantunileri sizinle buluştururken damak tadına en uygun lezzetlerle aradığınız tantuni lezzetine kolaylıkla ulaşmanızı da mümkün hale getiriyoruz. Yıllardır tantuni alanında faaliyet göstermekte olan tecrübeli ustalarımızın elinden çıkan tantunilerle birlikte müşterilerimiz tarafından tekrar tercih edilen bir lezzet noktası olarak da hizmet veriyoruz.

Başta tantuni içinde kullanmakta olduğumuz etler olmak üzere tantuni içine dahil edilmesi müşterilerimiz tarafından talep edilen çeşitli yeşillikler ve özel soslar konusunda da her zaman doğal besinleri kullanmaya devam ediyoruz. Bu sayede Trabzon fast food sektörünün en lezzetli ve doğal yiyeceklerini sizinle buluşturmayı da olanaklı hale getiriyoruz. Güler yüzlü servis ekibimizin hızlı hizmetleri sayesinde tantuni yemek istediğiniz zamanlarda en kısa sürede özlediğiniz lezzeti damağınızda hissetmenizi de sağlıyoruz.

Mersin’e ait olan yöresel lezzeti Trabzon Akçaabat’ta en doğal haliyle tadabileceğiniz restoranımızda yağsız ve sinirsiz etlerle özel olarak hazırlanmış olduğumuz tantunileri yine tantuninin özel pişirme yöntemlerine uygun şekilde hazırlayarak sizlere servis ediyoruz. Çok küçük parçalar halinde doğrayıp haşladığımız etleri dürüm haline getirirken tantuniye asıl lezzetini veren domates, maydanoz ve soğan ile baharatları da ekleyerek sizlere aradığınız tantuni lezzeti kıvamında hızlı şekilde sunabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR