• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nefes Güzellik Epilasyon

Adres :

İsmetpaşa Mah. Turgut Özal Cad.çamlı Sokak Kaymakam Evi Yanı No: 21 Milas Muğla Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neslihan Özkan

E-Posta Adresi :

frhnsln48@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 098 01 94

Whatsapp 2:

0 (553) 098 01 94

Güzellik ve bakım sektörü değişen dönem şartlarıyla sürekli olarak yeni uygulamaları popüler hale getirmektedir. Öyle ki sektörün içinde olmak bile bu popülerlik döngüsünü takip etmeyi zorlaştırmıştır. Genç kesim arasındaki güzellik anlayışını dayatmak yerini herkes kendini nasıl güzel ve iyi hissediyorsa öyle yaşamalı algısına bırakmakta. Güzellik ve bakım sektörü de her danışanına ayrı ayrı muamele ederek herkesin kendisini iyi hissetmeyi amaç edinmekte bir nevi mutluluk dağıtıcı pozitif bir görev üstlenmektedir.

Firmamız güzellik ve bakım sektörünün ortasındaki konumu ile her danışanına en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Mütemadiyen değişen ve ilerleyen, yeni teknolojik gelişmelerden etkilenen bu sektörü ve popülariteyi doğru şekilde takip etmekteyiz. Yeni gelişen cihazları en kısa sürede firma bünyemizde bulunan hizmetlere ekleyerek siz değerli müşterilerimize sunabilmeyi misyon edinmiş bulunmaktayız. Bizi Muğla Güzellik Epilasyon ailesinin merkezine konumlandırmış olan da işte bu sektöre bağlılık ve aidiyet duygumuzdur.

Müşterilerimize sadakatimiz doruk noktasındadır. Memnuniyet ve güven prensibi ile çalışmaktayız. Başlıca hizmetlerimizden bahsetmemiz gerekirse kişisel bakım merkezi ve güzellik merkezi alanında hizmet vermekteyiz. Salonumuzda microblading kaş uygulaması, dermapen uygulaması, kalıcı dövme silme uygulaması, cilt leke tedavisi, ipek kirpik uygulaması, soğuk lipoliz uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, ağrısız ve acısız lazer epilasyon uygulamaları yapılmaktadır. Özellikle lazer epilasyon uygulamamızda yeni geliştirilen buz lazer başlığı teknolojisi kullandığımız için istenmeyen tüylerin bitişi garantisi vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR