• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nehir Bebek Spa Masaj Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Alkan Gümüş

Spa kelimesi Latincede su ile gelen sağlık anlamına gelmektedir. Spa masajları ve bakımları günün stresini bünyeden uzaklaştırır; vücudu canlandırır, rahatlatır ve temizler. Aynı zamanda birçok rahatsızlıkta tedavi amaçlı da kullanılmaktadır. Spanın bebekler üzerinde son yıllarda dünya çapında kabul gören olumlu bir etkisi vardır. Bebeklerin duygusal, fiziksel, sosyal ve zihinsel gelişimini destekleyen bebek masajı ülkemizde annelere bir öneri niteliğindeyken son yıllarda öneminin fark edilmesi ile nitelikli bir sağlık alanı olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte firmamız en değerli varlığınıza sayısız fayda sağlayan bu yeni alanda sizlere hizmet sunmaktadır.

Bebek masajı bebeğin sağlıklı büyümesini ve gelişmesini; kan dolaşımının hızlanıp kas ve iskelet sisteminin olumlu değişimini sağlar. Bebeğin bağırsaklarında biriken gazın çıkarılması gibi birçok fizyolojik yararı vardır. Ayrıca bebeğin çevresi ile iletişimini ve uyumunu güçlendirir; sosyalleşmesini sağlar. Avusturya, Brezilya, Almanya vb. birçok ülkede yaygın olan bebek masajı merkezlerinin Türkiye’ deki uygulayıcılarından biri olan firmamız çocuk gelişimi ve bebek masajı alanında uzmanlaşmış kadrosu ile sizlere hizmet sağlıyor. Floating terapisi ile bebeğinizin denge koordinasyonu ve özgüveni desteklenir.

Bolu sağlık sektöründe sizlere güvenli bir şekilde hizmet sunan firmamıza bebeklerinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Uzman kadromuz bebeğinize en doğru ve en iyi şekilde bakacaktır. Ayrıca firmamız bebeğinizin gelişimi açısından son derece önemli olan bu hizmeti makul fiyatlar ile sağlamaktadır.

Bu işe başlamadan önce bir çok eğitim alıp kendimi bu iş üzerinde geliştirerek bu sektöre adım attım.Almış olduğum IAIM (International Association of Infant Massage IAIM) ULUSLAR ARASI BEBEK MASAJI EĞİTMENLİĞİ sertifikamla bu sektöre girdim.
Avrupa’da oldukça popüler olan bebek spa, bebeklerin pek çok yönden gelişimine olumlu katkı sağlıyor.Bizde Nehir Bebek Spa ailesi olarak bebeklerin fiziksel,ruhsal,sosyal ve duygusal yönden olumlu katkıları olan merkezimizde 0-36 ay tüm bebeklere hizmet veriyoruz. Merkezimizde floating, hidroterapi,bebek masajı ve annelere el masajı hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmetlerimizin yanı sıra ebeveynlere bebek masajı eğitimi ve bebeklere yönelik ürün satışımız olacak.
“MASAJI BEBEKLERE EBEVEYNLERİNİN YAPMASINI SAĞLIYORUZ”
Maket bebeğim üzerinde göstermiş olduğum masaj hareketleriyle ebeveynleri yönlendirip bebekleri üzerinde masaj uygulamalarını sağlamış oluyorum.Bir bebeğe yanlızca ebeveyninin masaj yapması doğru olan uygulamadır. Bunun nedeni hem bebeğin mahremiyeti açısından ona ebeveyninden başka kimsenin dokunmaması gerektiği yönünde sinyalleri vermek hemde ebeveynin ve bebeğin arasındaki yaşanacak özel güven bağının önüne geçmemek açısından en doğru sistemdir.
Bebeklerinizin masajında kullanılan yağlar tamamen organik,yenilebilir,soğuk sıkım yağlardan olmalıdır. Bebeklerimizin kendilerine has bebek kokularının korunabilmeleri için kokusuz kimyasal olmayan bu yağlar onlar için en uygun olan yağlardır.
Nehir Bebek Spa Merkezi ailelerin güzel vakit geçirebileceği,anılarına yenilerini ekleyebileceği bir aile aktivite merkezidir.
Emine ALKAN GÜMÜŞ
NEHİR BEBEK SPA MERKEZİ

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR