• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nehirpark Cafe Ve Parti Evi

Adres :

Yavuz Sultan Mahallesi Canan Caddesi Atmış Evler No: 21 Derince Kocaeli Kocaeli » Derince

Sektör :

Yetkili Kişi :

Elif Altıkatoğlu

E-Posta Adresi :

evreneren35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 564 15 33

Whatsapp 2:

0 (532) 170 42 55

Whatsapp 3:

0 (531) 564 15 33

Whatsapp 4:

0 (532) 170 42 55

Firmaya Mesaj Gönder

Nehirpark Cafe Ve Parti Evi

Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızın bir parçası olarak siz müşterilerimizin yaşadığı tüm sorunlara en hızlı şekilde çözüm üretmek üzere yapıcı bir şekilde yaklaşım sergiliyoruz. Sektörümüzün getirmiş olduğu ayrıcalıklardan yararlanarak çok farklı yollarla siz müşterilerimize ulaşırken takım olma ruhunun getirdiği gücü personelimizden alarak amacımıza ulaşma yoluna hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

Müşterilerimiz ise bu etkili çalışmamız neticesinde ihtiyaç duydukları hemen hemen her şeye sahip olabilmekte ve böylelikle işlerini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha verimli çalışmalar ortaya çıkartabilmektedir. Değerlerimize bağlığımız sayesinde ise misyonumuzun da gerçekleştirilebilmiş olması firmamızın gurur kaynakları arasında yer almaktadır.

Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan Nehirpark Cafe Ve Parti Evi olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR