• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nevale Beylikdüzü

Adres :

Barış Mahallesi Ginza Lavinya Park Mehmetcik Caddesi No: 2 Beylikdüzü/istanbu İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tekin Sevinç

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 137 74 17

Whatsapp 2:

0 (532) 137 74 17

Her insanın günlük hayatın koşuşturması sonrasında bazen durup dinlenmeye ihtiyacı vardır. Kimi insan bunu bir ana evvel gün bitse de evime gidip dinlensem şeklinde değerlendirmektedir, kimi insanda biriken stresini bir eğlence veya arkadaş ortamında kalabalığa karışarak atmayı tercih etmektedir. Hangisi olursa olsun nihayetinde insanın sağlıklı ve sürdürülebilir bir yaşam için kendisine vakit ayırması gerektiği somut bir şekilde ortadadır.

Büyük şehirlerde kalabalık eğlence mekanlarının varlığı arkadaş gruplarıyla beraber buralarda vakit geçirme olanağını beraberinde getirmektedir. Ancak her eğlence mekanının kendine has bir takım özellikleri olabildiği gibi insanlarında tercih ederken dikkat ettiği belli başlı hususların olduğu bilinen bir gerçektir.

İstanbul eğlence sektöründe hizmet vermekte olan işletmemiz karşılıklı istek ve taleplerin bir denge içerisinde yürütülmesi hususunda azami özen göstermektedir. Gelen insanlarımızın günlük hayatın stresini atmak isteğine uygun hareket edilmesinin yanı sıra her kesime hitap etmeye çalışan yönlerimizle de tercih edilen bir eğlence mekanı olmayı amaçlıyoruz. Bu anlayışımız sayesinde sektörde uzun yıllardır var olmakla beraber sizlerin tercih ve teveccühleri sayesinde gün geçtikçe daha çok bilinmeye başlayan ve kapasitesini arttıran bir işletme olma noktasında hızla ilerlemeye devam ediyoruz.

Hizmet ederken temel arzumuz sizleri gerek müzikal gerek ortamın akıcılığı gerekse de tüketilen ürünler bazında memnun edebilmektir. Bu doğrultuda gelişen ve değişen dünyaya ayak uydurabilmek adına sürekli olarak kendimizi güncellemeye çalıştığımız da sizlerin taktiridir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR