• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Nevizade Kokoreç - Erdal Usta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Erdal Erdoğan

reklam logosu

Yemek kültürümüzde sokak lezzetlerimizin başında gelen kokoreç, ustalık ve titizlik ister. Bu sebepten işletmemiz halk sağlığını ve Türk lezzet kurallarını benimseyerek son derece kaliteli, birinci sınıf, helal ve hijyenik ürünleri mamullerinde kullanmaktadır. Severek yediğimiz kokoreçin usulüne uygun bir şekilde yapabilmek ve sektörümüze katkı sağlamak adına titizlik ve hummalı bir şekilde çalışıyoruz. Lezzetli, doyurucu, besleyici ve hem tadıyla hem de kokusuyla kültürümüzün bir parçası olan kokoreç, ustalık ister.

İşletme olarak tecrübeli ustalarla çalışmakta ve geleceğin ustalarını yetiştirmekteyiz. Tecrübeli mutfak ekibimiz, profesyonel aşçımız, güleryüzlü ve kibar garsonlarımız ile işletmemizde faaliyetlerini sürdüren takımımızın her üyesi bizler için son derece önemlidir. Müşterilerimize en iyi hizmeti verip, onların damaklarına hitap etmek ve mutlu ayrılmalarını sağlamak için her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Bu anlamda modern mutfak endüstriyel teknolojileri bünyemize entegre etmekle birlikte, geleneksel kültürümüzden de ödün vermiyoruz.

Tecrübenin asla eskimediği bilincinin yanı sıra yenilikçi lezzetleri de menülerimize koyarak oldukça zengin bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Beyoğlu Kokoreç nerede yenir sorusunun cevabı olan işletmemzde kokoreçin temininden pişirmesine ve servisine kadar hijyenik kurallardan asla ödün vermemekteyiz. Bu çalışma ahlakımızın en değişmez yegane parçasını oluşturmaktadır. Geleneksel lezzetleri yenilikçi bakış açısıyla harmanlayarak sokak lezzetlerine ve mutfak kültürümüze farklı bir bakış açısı getirmek için faaliyetlerini sürdüren işletmemiz, aynı zamanda geleneksel tatların da en önemli koruyucusu ve gelecek kuşaklara aktarıcısıdır. Bu bilinçle sizler için büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR