• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Niba Nizip Baklavaları

firma adresi

Adres :

Şube 1: Mimarsinan Mahallesi Mustafa Kökmen Bulvarı No: 5 / H Gaziantep » Nizip
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Özkaya - Mustafa Alkan
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (506) 580 42 03
firma wp

Whatsapp 2:

0 (545) 861 69 15

reklam logosu
  • firma instagram

Türk mutfağının en popüler ve sevilen tatlısı olan baklava şimdi de Niba Nizip Baklavaları farkıyla karşınızda. Adını baklavalarımızın yapıldığı Gaziantep’in Nizip ilçesinden alan firmamız, baklavalarımızı değerli müşterilerinizle paylaşmak için gece gündüz demeden çalışmaktadır.

Baklava Türk topraklarında uzun tarihi olan bir tatlıdır. Hem yapımı hem de tarihi bakımından Türk mutfağında en çok sevilen tatlılardandır. Yapımı çok hassas olan baklava yapımının hazırlıkları işletmemizde en ince detayına kadar incelenerek, her türlü incelik düşünülerek hazırlanır. Yufkalarımız incecik olacak şekilde açılır içleri özel sipariş edilmiş, Antep fıstıklarıyla doldurulur. Piştikten sonra da üstleri şerbetle süslenir ve servise hazır hale getirilir. Müşterilimizin tercihine göre yanına dondurma ile de servis edilir.

Paket servis hizmetimiz sayesinde de tatlılarımızı evinizin önüne kadar getirebilmekteyiz. Siz müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönütleri sayesinde işimize her gün daha da motive olmuş bir şekilde bağlanıyoruz. Olumlu dönütleriniz sayesinde Uluslararası 3. Dondurma ve Tatlı Festivali’ne katılma şansını elde ettik ve Gaziantep baklava pirlerinden biri olma yolunda ilerlemeye başladık. Sizleri mekanımızdan yüzleri güler bir şekilde görmek mutfağa akıttığımız her damla emeğe değiyor.

Eğer henüz baklava ve dondurmalarımızı yeme tecrübesini elde etmediyseniz sizi en yakın zamanda restoranımızda ağırlamaktan zevk duyarız eğer gelemeyecek durumdaysanız da paket servis hizmetimizden yararlanmayı tercih edebilirsiniz. Müşterilerimizin yanıt ve değerlendirmeleri bizim için büyük önem taşımaktadır, o yüzden lütfen değerlendirme ve önerilerinizi belirtmekten çekinmeyiniz.

Şube2: Mimarsinan Mahallesi Mustafa Kökmen Bulvarı 41 / A

İmalathane Yeri : İstasyon Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Toptancılar Sitesi 114 / 8 / A

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR