• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Night Tost

Adres :

Atatürk Cd. General Şükrü Kanatlı Mahallesi Mursaloğlu Apt No: 20 Antakya/hatay ( Samanyolu Düğün Salonu Yanı) Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Damar

E-Posta Adresi :

damarmehmet777@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 214 66 55

Tost, yeme içme ve eğlence alanında en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. İlk yıllarda atıştırmalık, aperatif olarak görülen tostlar zaman içinde doyuruculuğu artmış, her öğünde rahatlıkla tüketilebilen bir menü haline gelmiştir. Fakat her yerden yiyeceğiniz topların kalitesi, lezzeti aynı olamaz. Hatay Antakya’da faaliyet gösteren Night Tost işletmemiz ile bizler uzun yıllardır başarılı işlere imza atıyor, siz değerli misafirlerimiz için her seferinde eşsiz ürünler hazırlıyor, başka hiçbir yerde tadamayacağınız ürünleri karşınıza çıkarıyoruz. Sadece damaklarınızın değil, gönüllerinizin, gözlerinizin de bayram etmesini sağlıyoruz. İlk günden bu yana bunu başardığımız için bugün Hatay’ın en çok tercih edilen yeme, içme noktalarından birisi olarak bulunuyoruz.

Hatay fast food sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler tamamen doğal malzemeleri alanında deneyimli ustalarımızla buluşturuyor, ürünlerimizin tedarikinden servis edilmesine kadar hijyen unsuruna azami dikkat ediyoruz. Tamamen güvenilir, marka değeri olan, ulusal alanda tanınırlığı bulunan malzemeleri ürünlerimize dahil ediyoruz. Bu sayede en sağlıklı, en lezzetli ve en güvenli yiyecek içeceklerin adresi oluyoruz.

Night Tost işletmemiz ile son derece hijyenik, geniş, ferah, huzur dolu bir ortamda hizmet veriyoruz. Kalite standartlarımızı en üst perdede tutuyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor, en modern teknolojilerin işletmemizde hayata geçmesini sağlıyoruz. Salonumuzda en güzel lezzetleri sizlere tattırdığımız gibi evlere ve iş yerlerine de tost, hamburger, köfte siparişlerinizi ulaştırıyor, toplu sipariş kabul ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR