• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nisa Fidancılık

Adres :

Sahil Yenice Köyü-balıkesir/bandırma Balıkesir » Bandırma

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Kan

E-Posta Adresi :

sahin_nisa0508@hotmail.om

Whatsapp 1:

0 (537) 606 42 63

Firmaya Mesaj Gönder

HER CİNS AŞILI CEVİZ FİDANI BULUNUR.

Nisa Fidancılık olarak Ceviz Fidanı üretimine 1990 yılında başlayarak günümüze kadar siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.Unutmayınki;en iyi kaliteli ve güvenilir fidan üreticiden alınan fidandır.Bizde bunun bilincindeyiz ve ona göre hareket ediyoruz. Adımız güvencemizdir.

Ceviz fidanı üretimi konusunda her geçen gün kendimizi geliştirmekte olup yerli ceviz fidanıŞEBİN, BİLECİK, KAMAN, Yalovaçeşitlerimizin yanındayabancı ceviz fidanları dediğimiz geç çiçek açanCHANDLER, FERNOR, PEDRO, FERNETTE, FRANQUETTEgibiceviz fidanı çeşitlerinde de seri üretime başlamış bulunmaktayız.

Aldığınız fidanın istediğiniz fidan olduğunun garantisini veriyoruz. Sağlıklı ve bol verimli bahçeler için tecrübelerimizi, bilgilerimizi, her şey den önemlisi güvencemizisizlerle paylaşıyoruz. Fidan seçimi ve yetiştiriciliği konularındaki firmamızın gösterdiği özel yaklaşımı sizlere sunmaktayız.

Kendi bahçemize layık görmediğimiz bir tane fidanı asla müşterilerimize göndermeyiz.CevizFidanı ve fidancılıkta birinci hedefimizaşılı, sertifikalı %100 ismine doğru ceviz fidanı üretimiyapmak ve dürüstlük ilkesinden asla taviz vermemektir.

Biz fidanlarımızı üretirken en çok dikkat ettiğimiz unsur fidanlarımızın ismine doğru aşılanması, kaliteli olması ve müşteriye aynı şekilde teslim edilmesidir.

Ceviz fidanı cinsi seçiminin rastgele değil, profesyonel kişiler tarafından verilmesi gereken bir karar olduğunu unutmayınız. Uygun cins ceviz fidanı seçiminin yanı sıra, seçilen ceviz fidanı cinsine en uygun tozlayıcı cinsinde belirlenip aynı araziye dikilmesi gerekir.

vebadresi:www.nisacevizfidancilik.net

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR