• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Nisan İşitme Cihazları

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Tuğçe Levent

reklam logosu

Nisan İşitme Cihazları, Konya medikal ve tıbbi cihaz sektöründe hizmet veren birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Duyu organları içerisinde işitmek, çevrede olup biteni anlamak ve iletişim kurabilmek için çok önemlidir. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı pek çok kişi sesleri duyamamaktadır. Bu durum ise de hayatı olumsuz etkilemektedir. Gelişen teknoloji sayesinde de bu durumlara çözümler geliştirilmiştir. Böylelikle de sesleri duyabilmeleri de mümkün olmuştur.

Her rahatsızlık için farklı cihaz ve sistemler taşınmaktadır. Çünkü kulağın yapısı ve sesin nasıl algılandığı düşünüldüğü zaman çok farklı hastalıklar olduğu için tedavi ve tanı yöntemleri değişmektedir. Bazı kişiler için daha az seviyelerde iken bazı kişilerde ise daha üst seviyelerde olmaktadır.

Bizlerde tam bu noktada devreye girmekteyiz. Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren sizlere yardımcı olabilmek için çalışmaktadır. Gece gündüz demeden işimizi büyük bir aşk ile yapmaktayız. Kulak çınlaması çözümü için doğru yerdesiniz. Bunun yanında odyometri test merkezi hizmetimiz ile de sorunun ne olduğu belirlenebilmektedir.

Kulak dışı işitme cihazlarımız bulunmaktadır. SGK ile anlaşmamız vardır. Cihazları alırken bu anlaşmadan da yararlanabilirsiniz. İşite cihazları da zaman içerisinde bozulabilmektedir. Böyle bir durum ile karşılaşırsanız cihaz tamiri hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kulak içi işitme cihazlarımız ile de kulağın iç yapısındaki bir problemi çözebilmek için çözüm önerileri arasında yer almaktadır. Çocuk işitme cihaz seçeneklerimizde mevcuttur. Daha fazla bilgi almak için bizi arayın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR