• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Niyaz Hafriyat İnşaat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüp Yazıcıoğlu

Hafriyat sektörünün Kastamonu Merkez’deki zirvedeki ismi Niyaz Hafriyat İnşaat olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Kastamonu’da birçok çalışmalarda sürekli yenilenen araç ve ekibimizle birlikte başarı sağlayan bir firmayız. Güven ve kalite üzerine kurulu olan firmamız deneyimli teknik kadroya sahiptir. Günümüze uygun olarak yeni ve güçlü bir makina parkına sahip olarak deneyimli teknik kadromuzla birlikte her türlü hafriyat işlerini gerçekleştirecek kapasiteye sahibiz. Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde yüksek teknolojili hizmetler gerçekleştirmekteyiz. Hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimiz sayesinde gücümüze güç katarak bu sektörde her zaman kendimizi geliştirmeyi özen gösterdik.

Yılların verdiği bilgi ve birikimler sayesinde inşaat, hafriyat, yıkım çalışmaları ve alt yapı çalışmalarıyla aktif olarak faaliyet göstermekteyiz. Bu sektöre girdiğimiz zamandan günümüze kadar her türlü hafriyat hizmetleri gerçekleştirerek hizmetlerimizi her zaman zamanında sonuçlandırdık. Çalışmalarımızı zamanında ve kısa sürede gerçekleştirmemiz sebebiyle sektörde sıklıkla tercih edilmemizde etkili olmuştur. Çalışmalarımızı gerçekleştirirken iş ve işçi sağlığını tehlikeye atacak durumlardan uzak durarak güvenli hizmetler gerçekleştiriyoruz.

Kastamonu hafriyat sektöründe hizmet verdiğimiz Niyaz Hafriyat İnşaat olarak çalışmalarımızı ağırlıklı olarak hafriyat ve inşaat üzerine gerçekleştirmekteyiz. Tüm çalışmalarımızda yenilikçi ve önerilere açık projeler yaparak sektörün vazgeçilmez ismi olmayı kendimize amaç ediniyoruz. Ayrıca bu hizmetlerimizi gerçekleştirirken kaliteyi ön planda tuttuğumuz gibi hizmetimizin karşılığında ekonomik fiyatlar sunarak da müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyelerde olmasını amaçlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR