• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Novva Çelik Kapı

Adres :

Esenevler Mahallesi Salı Pazarı Yolu No: 155/42 Osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Koray Ok - İsmail Coşkun

E-Posta Adresi :

korayok8081@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 931 03 42

Whatsapp 2:

0 (542) 607 76 67

Novva Çelik Kapı firması olarak osmaniye çelik kapı,osmaniye çelik kapı imalatı,osmaniye çelik kapı modelleri,osmaniye çelik kapı satışı,osmaniye çelik kapı firmaları,osmaniye çelik kapı tamiri,osmaniye çalik kapı kilit değişimi,osmaniye çelik kapı kurulumu,osmaniye çelik kapı montajı,osmaniye çelik kapı bakımı, vb. hizmetler vermekteyiz.

Alternatifleri gerek çeşitlilik gerekse de fiyat noktasında arttıran böylece de hemen her müşterisi için beklentileri karşılayabilen firmamız taklitten uzak duran özgün fikirleriyle ise dikkat çekmekte bu yönüyle de sektörün önemli isimleri arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra firmamıza yönelik bilinmesi gereken bir husus da piyasanın kendisini yönlendirmediği aksine firmamızın piyasayı yönlendirdiği yönündedir.

Novva Çelik Kapı sektörüne yönelik ön plana çıkarılan faaliyetlerin en titiz şekilde müşterilerine verildiği öncü firma olarak hizmetlerimizde kaliteden ödün vermemekte, çalışanlarımızın ise kurallar gereği hareket eden aynı zamanda da özverili çalışan kişiler olmasına dikkat etmekteyiz. Ticari ahlak bakımından uygun görülmeyen ve müşteri ilişkileri noktasında zedeleyici nitelik taşıyan herhangi bir davranışa izin vermeyen firmamızın değerleri açıkça ortadadır. İnsan sağlığıyla çevreye karşı hassasiyetini de ön plana çıkaran hizmetlerimiz gerekli tüm önlemleri alan başarılı firmaların başında yer almaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR