• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nur Beauty Center ( Dalaman Lazer Epilasyon Merkezi )

Adres :

Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 12/3 Daire: 2 Eski Sevgi Yolu Kılıçoğlu Baklava Üstü 1.kat 48770 Muğla » Dalaman

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nur Şimşek

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 272 08 88

Modern ve sıra dışı güzellik anlayışı ile sağlıkla ışıldayan bir güzelliğe sahip olmanızı sağlayan Nur Beauty Center,birmilyonnokta.comüyesidir. Kalıplardan kurtulmuş, kişiye özel uygulamaları ile aradığınız sağlıklı güzellik işlemleri, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle sizlere sunulmaktadır.

Usta öğretici, bakım koçu ve güzellik uzmanı Nur ŞİMŞEK önderliğinde, 2018 yılında,Muğla güzellikmerkezisektöründe, Dalaman’da faaliyete başlayan firmamız, kadın erkek demeden herkesin bakımlılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek için modern teknik ve teknoloji ile çalışmaktadır. Gün geçtikçe hayatımızda daha çok yer edinen tüm bakım işlemlerinde kişiye özel plan ve uygulamalarla hizmet vermekte, her geçen gün daha çok kişinin memnuniyetini sağlamaktayız. Uzman bir kadro ile çalışmalarımızı yürütüyor, kişiye özel tüm uygulamalarımızda, sizin için en iyisini planlıyor ve daha genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmanızı sağlıyoruz.

Sizin için cilt tipinize ve hayat tarzınıza uygun, günlük ve gece bakım rutinleri planlıyoruz. Bu rutinlerle cildinizin gençleşmesi ve sağlıkla ışıldaması için ihtiyaç duyduğu nemi almasını doğru şekilde almasını sağlıyoruz. İstenmeyen tüyleriniz için kesin ve kalıcı yöntemler sunuyor, ödemelerinizi hizmet aldıkça yapmanızı sağlıyoruz. Gün içerisinde her an bakımlı olmanızı sağlayan, yüzünüzün güzelliğini vurgulayan kaş tasarımlarımız, kirpik lifting ve dudak renklendirme gibi işlemleri, tarzınızı en iyi yansıtacak şekilde yapıyor, güzelliğinize güzellik katıyoruz. Uzman kadromuzla sizin için en güzelini sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR