• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nur Isı

Adres :

Kocasinan Kayseri Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Şengül

E-Posta Adresi :

kenansingil@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 578 48 86

Whatsapp 2:

0 (532) 578 48 86

Firmaya Mesaj Gönder

Firmamız sektöründe faaliyet göstermiş olduğu alanda tüm sürecin gereği olarak kalite yönetim sisteminden yararlanmaktadır. Kalite yönetim sistemi, faaliyetlerimizin sürekliliğinin ve standardının sağlanmasında büyük bir öneme sahiptir.

Bu sistemin yürütülmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında çalışanların payı oldukça önemli olduğundan süreçte görevli tüm personelin performansını geliştirmek ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla çalışmalar yapılmaktadır. Sürecin bir parçası olan tedarikçilerimiz ile de saygı ve güven çerçevesinde bir ilişki kurulmasına özen gösterilmekte olup üretimimizin sürdürülebilirliğinde bu hususun da önemli katkısı bulunmaktadır.

Sektörüne yön veren firmalar arasında olan firmamız ileri teknolojiyi kullanarak ve yeniliklere açık olarak sektörü daha iyi bir noktaya taşımak üzere hareket etmektedir. Bunu sağlarken iş güvenliği ile ilgili olarak gereken tedbirler alınması sayesinde gerek çalışanlarımız gerekse faaliyet alanımızdan etkilenmekte olan diğer bireyler korunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR