• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Nur Kirpik Protez Tırnak

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nurhan Girgin

reklam logosu
  • firma instagram

Her insan estetik olarak görüşünü beğenmeyebilir. Bu gibi durumlarda da istediği görünüme sahip olmak için belirli girişimlerde bulunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar yaşanılan her dönemde bu gibi durumlar ile karşılaşılmış, farklı yöntemler ile çözümler bulunmaya çalışılmıştır. Ve bu dış güzellik ve estetiğin sağlanmasında makyaj malzemeleri, protez tırnaklar, ipek kirpikler gibi birçok farklı uygulama ile bunlar sağlanmaya çalışılmaktadır. Bizlerde sizlere Nur Kirpik Protez Tırnak olarak bu konularda kaliteli ve profesyonel hizmetler sağlamaktayız.

Nur Kirpik Protez Tırnak olarak İstanbul ilinin Büyükçekmece ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar neticesinde İstanbul güzellik merkezi alanında halkımız tarafından, özellikle bayanlar tarafından büyük bir ilgi görmekteyiz. Görmüş olduğumuz bu ilginin korunması ve geliştirilerek daha da çok başarı elde edilmesi için büyük bir çaba göstermekte ve kaliteli hizmetler sunmaya devam etmekteyiz.

Güzellik merkezimizde yüz estetiğinizin sağlanması için 3D ipek kirpik uygulaması, kıl tekniği ile yüz şeklinize uygun ve beğenmiş olduğunuz kaş tasarımlarını oluşturulması, kalıcı oje uygulamaları, manikür, pedikür gibi birçok alanda siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sunarken sektördeki en kaliteli sağlık malzemelerinden ve alanında uzman ekip kadromuzun yardımı ile gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin de bu konuda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var ise bizlerle irtibata geçerek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR