• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nur Oto 2.el Lastik Servisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Gülbudak

Hayatımızda artık neredeyse her alanda araçları kullanmaktayız. Bindiğimiz araçların zemin ile bağlantı kurmasını, yol tutuşu ile ilerlemesini sağlayan parçaları lastikleridir. Bu yüzden araçlarımızın lastikleri hayati önem taşıyan parçalarından birisidir. Düzenli olarak bakımlarını yapılması ve mevsim şartlarına uygun olarak lastiklerin seçilmesi gerekmektedir. Ancak farklı türlerdeki lastiklerin kullanımı arttıkça fiyatta artacağı için ikinci el az kullanılmış lastikler sizlerin imdadına yetişmektedir. İşte Nur Oto 2.El Lastik Servisi olarak bizler sizlere bu hizmeti sunmaktayız.

Nur Oto 2.El Lastik Servisi Ordu ilinin Fatsa ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu güne kadar vermiş olduğumuz kaliteli, güvenilir ve sağlam ürünlerimiz sayesinde sizlerin memnuniyetini kazanmış ve Ordu oto lastik ve jant sektöründe değerini yükseltmiş bir işletmeyiz. Bu değerin korunması ve daha da yukarılara çıkarılarak daha kaliteli bir hizmet sunulması için gerekli çalışmaları yapmaktayız.

İşletmemizde sattığımız 2.el lastiklerimiz satışa sunulmadan önce belirli testlerden geçirilmekte, uygun hava koşullarına dayanıklılıkları test edilmekte ve yol tutuş özellikleri, diş derinlikleri gibi birçok incelemeden geçirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Nur Oto 2.El Lastik Servisi verdiği hizmetlerde öncelik olarak müşteri memnuniyeti hedeflediği için güvenle servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de lastik ihtiyacı varsa ve uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. İletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR