• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Nur Süs Dünyası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Budak

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Yıl içinde bazı özel günler bulunur. Örneğin doğum günleri, yıldönümü, sevgililer günü… Bu özel günlerde kutlama yapmak için ortamın dekorasyonu değiştirilir. Çeşitli aksesuarlar ve süs malzemeleri kullanılır. Biz, Nur Süs Dünyası olarak Sakarya ambalaj sektöründe vermiş olduğumuz hizmetle ihtiyacınız olan tüm malzemeleri sizlere sunuyoruz. Süsleme için kullanacağınız ürünleri rahatlıkla mağazamızda bulacağınıza emin olabilirsiniz. Mağazamızda bulunan ürünler geniş çeşitliliğe sahiptir. Bu çeşitlilik arasında ihtiyacınız ve isteğinize en doğru ürünlerle çözüm bulabilirsiniz.

Pamukova’da bulunan mağazamızda bilgi ve birikim sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat aralığında sizlere sunulan ürünler yüksek kaliteye sahiptir. Tek kullanımlık ürünlerle birlikte uzun süreli kullanabileceğiniz ürünler de mağazamızda bulunmaktadır. Kutlamalarda kullanacağınız tüm ürünlerle birlikte hediye için kullanacağınız ürünleri de mağazamızdan bulabilirsiniz. Ayıcık çeşitleri, hediyelik ürün çeşitleri, çiçek ve mum çeşitleri, balon çeşitleri ve diğer tüm ürünler mağazamızda sizlere sunuluyor. Eğer isterseniz hediye için özel paket hazırlatabilirsiniz. Ekibimiz, isteğiniz üzerine paketi hazırlayacaktır.

Biz, bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri ve değişimleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilik ve değişimler doğrultusunda mağazamızdaki ürünleri geliştirerek sektörün en iyi hizmetini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Firma olarak güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, işini özenle yapan ekibimizle birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sizler de ihtiyaç ve isteklerinize mağazamızdan çözüm üretebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR