• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nuri'nin Yeri

Adres :

Çamtepe Mahallesi Barış Sokak No : 3 D İzmir » Narlıdere

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hayati Özsoy

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 126 26 35

Müşterilerine sunmuş olduğu çeşitli lezzetler ile Nuri’nin Yeri birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız tarafından müşterilerimize sunulan lezzetlerimizin her birisi de daima temiz ve hijyenik ortamlarda hazırlanmakta olup daima taze bir şekilde servis edilmektedir.

Firmamız tarafından her birisi de özenle hazırlanmakta olan lezzetlerimizin başında lezzetli hamburgerlerimiz gelmektedir. Hamburgerimizin içerisinde bulunan lezzetli köftelerimiz özel ızgaralarımızda kaliteli bir şekilde pişirilerek hazırlanmaktadır.

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen köfte burgerlerimizin dışında daha birçok lezzetli yiyecekler firmamız tarafından en kaliteli şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Köfte burgerlerimiz dışında aynı zamanda patso dürümlerimiz de oldukça sevilen ve sıklıkla tercih edilen lezzetlerimiz arasında yer almaktadır.

İzmir fast food sektöründe siz değerli müşterilerimiz için her birisi özenle hazırlanmakta olan hamburgerlerimizi dilerseniz alo paket servisimiz ile bulunduğunuz adreslere kolayca sipariş verebilirsiniz.

Dilediğiniz adreslere taze ve sıcak bir şekilde servis edilmekte olan hamburger ve dürümlerimizin yanında lezzetli Ayvalık tostlarımızı da tercih edebilirsiniz.

İnternet adresimizde bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşarak siz değerli müşterilerimize sağlamış olduğumuz lezzetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve anında dilediğiniz adreslere kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Damakta unutulmaz tatlar bırakan lezzetli köftelerimizin her birisi de daima taze bir şekilde hazırlanıp pişirilerek, sofranıza memnun kalacağınız bir kalitede ulaştırılmaktadır. Nuri’nin Yeri lezzetli ve imzalı köfteleriyle daima hizmetinize açıktır. Firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

izmir güzelbahçe alo paket hamburger siparişi,izmir güzelbahçe hamburger nerede yenir,izmir güzelbahçe meşhur hamburger salonu,izmir güzelbahçe hamburger yenecek yerler,izmir güzelbahçe et burger siparişi,izmir güzelbahçe köfte burger siparişi,izmir güzelbahçe ayvalık tostu nerede yenir,izmir güzelbahçe fast food lokantası,izmir güzelbahçe patso dürüm siparişi,izmir güzelbahçe alo paket köfte siparişi,güzelbahçe alo paket hamburger siparişi,güzelbahçe hamburger nerede yenir,güzelbahçe meşhur hamburger salonu,güzelbahçe hamburger yenecek yerler,güzelbahçe et burger siparişi,güzelbahçe köfte burger siparişi,güzelbahçe ayvalık tostu nerede yenir,güzelbahçe fast food lokantası,güzelbahçe patso dürüm siparişi,güzelbahçe alo paket köfte siparişi,izmir karabağlar alo paket hamburger siparişi,izmir karabağlar hamburger nerede yenir,izmir karabağlar meşhur hamburger salonu,izmir karabağlar hamburger yenecek yerler,izmir karabağlar et burger siparişi,izmir karabağlar köfte burger siparişi,izmir karabağlar ayvalık tostu nerede yenir,izmir karabağlar fast food lokantası,izmir karabağlar patso dürüm siparişi,izmir karabağlar alo paket köfte siparişi,karabağlar alo paket hamburger siparişi,karabağlar hamburger nerede yenir,karabağlar meşhur hamburger salonu,karabağlar hamburger yenecek yerler,karabağlar et burger siparişi,karabağlar köfte burger siparişi,karabağlar ayvalık tostu nerede yenir,karabağlar fast food lokantası,karabağlar patso dürüm siparişi,karabağlar alo paket köfte siparişi,izmir balçova alo paket hamburger siparişi,izmir balçova hamburger nerede yenir,izmir balçova meşhur hamburger salonu,izmir balçova hamburger yenecek yerler,izmir balçova et burger siparişi,izmir balçova köfte burger siparişi,izmir balçova ayvalık tostu nerede yenir,izmir balçova fast food lokantası,izmir balçova patso dürüm siparişi,izmir balçova alo paket köfte siparişi,balçova alo paket hamburger siparişi,balçova hamburger nerede yenir,balçova meşhur hamburger salonu,balçova hamburger yenecek yerler,balçova et burger siparişi,balçova köfte burger siparişi,balçova ayvalık tostu nerede yenir,balçova fast food lokantası,balçova patso dürüm siparişi,balçova alo paket köfte siparişi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR