• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Nursu Arıtma Sistemleri ve Teknolojileri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Nur Özdil Özdemir

NURSU SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ

NURSU SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ,2007 Yılında Evsel ve Endüstriyel alandaki İçme Suyu Arıtma Sektöründe hizmet vermek için kurulmuştur. 2009 Yılında Saygıdeğer Müşterilerimizin teşvikiyle Atık Su Arıtma ve Havuz sektörlerinde de hizmet vermeye başlamıştır.
Firmamız, Evsel ve Endüstriyel alandaki içme suyu, proses suyu, atık su, havuz yapımı ve suyu ile ilgili problemlerinizin çözümünde deneyimli uzman kadrosu ve teknik servis ekibiyle hizmet vermektedir. Ayrıca; imalat, servis, toptan ve perakende satış konularında da en iyi hizmeti sunmaktadır.
VİZYONUMUZ
Göstermekte olduğumuz Faaliyet Alanlarımızın içindeki tüm işlerimizi, 'müşteri memnuniyetini' ön planda tutacak şekilde daha ileriye götürerek, Türkiye de aranan marka olma yolunda ilerlemektir.
MİSYONUMUZ
Ozon tabakasının delinmesinden bu yana kirlenen ve susuzluk tehdidi altında olan dünyamızı korumak anlamında alman birçok önlemler ve yapılan iyileştirmelere bizde katkıda bulunmak istedik.
İçme sularını arıtarak sağlıklı bir yaşam vermeye çalışmaktayız. Atık Suları (kimyasal-evsel) arıtarak ve geri dönüşümünü sağlayarak, hem doğanın korunmasına, hem su tasarrufuna katkı sağlamaktayız.
AMACIMIZ
NURSU, Çevre Teknolojileri alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Müşterilerinin çevre yatırımlarının; akılcı, kalıcı, hesaplı ve verimli olmasını sağlamaktadır.
Müşterilerinin ihtiyacına uygun; sistem dizaynı, proje, ekipman satışı, sistem montajı, sistem bakımı ve satış sonrası hizmetleri konusunda her türlü hizmeti, müşteri ihtiyacına en uygun, en hızlı ve en ekonomik şartlarda deneyimli ve uzman kadrosuyla sağlamayı amaçlamaktadır.

AMACIMIZ

NURSU, Çevre Teknolojileri alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Müşterilerinin çevre yatırımlarının; akılcı, kalıcı, hesaplı ve verimli olmasını sağlamaktadır.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ
AKTİF KARBON FİLTRELERATIK SU ARITMA SİSTEMLERİEVSEL SU ARITMA SİSTEMLERİKARTUŞ FİLTRE SİSTEMLERİOTOMATİK KUM FİLTRELERİREVERSE OSMOSİS SİSTEMLERİULTRAVİOLE SİSTEMLERYÜZME HAVUZLARI
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR