• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nv Saç Kaynak Studio

Sektör :

Yetkili Kişi :

Natali Viktoriya

Uzun ve güçlü saçlar her kadının en çok kurduğu hayallerden biri olurken, bunun için saçları uzatmak yıllar boyunca bakım yapmak ve korumak çok zor olmaktadır. Bu nedenle saçlarda kaynak uygulamaları sayesinde daha güzel bir görünüm ile istenilen hayale ulaşmak mümkündür. Eğer bu hizmetleri İstanbul Beşiktaş ilçesinde almayı talep ederseniz, firmanız sizin için en doğru işletmelerden birini oluşturmaktadır.

Nv Saç Kaynak Studio olarak, İstanbul Beşiktaş ilçesinde yer alan işletmemiz, estetik bir şekilde bu hizmetlerin verilmesine çok yüksek önem göstermektedir. Saçlarınızda istediğiniz hacim ve uzunluğu elde etmeniz için verilen hizmetlerimiz sayesinde kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Bu nedenle İstanbul güzellik merkezi sektöründe yer alan firmamız, kısa saçlara sahip ve saçlarını daha uzun görmek isteyen kişiler için 5 santimetre gibi ortalama bir uzunluk ile saç kaynak hizmeti vermektedir.

Birkaç saat gibi bir uygulama sayesinde upuzun ışıldayan saçlara sahip olmanız mümkün olacaktır. Eğer saçlarınız uzunken, daha hacimli ve güçlü saçlar istiyorsanız, yine saç kaynak hizmeti sayesinde bu sonucu da elde edebilirsiniz. Saçlarınızda renk değişimi ve renk birleşimi gibi noktalar için de bu hizmeti alarak saçlarınızı bambaşka bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Firmamız estetik ve sağlıklı bir şekilde bu hizmetlerin verilmesi için araştırma ve gelişmeye çok büyük önem göstermektedir. Bu sayede uygun fiyatlarla bu hizmetlerinin sunulması için en çok tercih edilen işletme firmamız olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR