• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ödemiş Özdemir Tarım

Adres :

Sanayi Sitesi 17. Sokak No: 32 İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@odemisozdemirtarim.com

Whatsapp 1:

0 (532) 347 35 91

FİMAKS-ÇOKCANLAR MISIR SLAJ MAKİNASI YETKİLİ SERVİSİ

PAKETLEME MAKİNASI KAYAN ERTUĞRUL YETKİLİ SERVİSİ

TÜM İLAÇLAMA MAKİNALARI - SLAJ MAKİNALARI - YEDEK PARÇA TAMİR ve BAKIMI YAPILIR

ARIZALI MAKİNALARINIZIN ARIZA TESPİTİ YERİNDE YAPILIR İSTEK ÜZERİNE ADRESİNİZDEN ALINIP YİNE ADRESİNİZE TESLİM EDİYORUZ

PULVAZİTÖR ARKASI ELEKTROPOR MONTE EDİLİR

(KENDİ İMALATIMIZDIR)

Ödemiş Özdemir Tarım

İzmir Ödemiş’te faaliyet göstermekte olan firmamızda siz değerli müşterilerimize tambur makinesi, yedek parça, biçme makinası, ilaçlama makinesi, silaj makinesi ve tarım makineleri tamiratı ile hizmet vermekteyiz.

Ödemiş Özdemir tarım olarak sektöre kattığımız başarılar ile gündemde kalmaya devam ediyoruz. Uzun yıllardan beri tarım hayvancılık sektöründe yer almanın avantajlarını yaşıyor ve yaşatıyoruz. Bu avantajların başında şüphesiz ki tecrübemiz geliyor. Tecrübemiz sayesinde işimizde ki ayrıntıları titizlikle gerçekleştirerek rakiplerimize fark yaratıyoruz. Donanımlı ve bilgi birikimine sahip firmamız öncü olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite, teknoloji ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Bu sebepten dolayı kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Alanımızdaki öncü firmalar arasında olmak ve en çok tercih edilen firma olma yolunda emin adımlar atarak ilerlemekteyiz.

Tarım ve hayvancılık sektöründe pek çok hizmeti bir arada gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetler arasında çeşitli makinelerin satışı da mevcuttur. Satışını gerçekleştirdiğimiz makineler teknoloji ile donanımlıdır. Dünya standartlarında ki kaliteyi ve teknolojiyi takip ederek makinelerde güncellemeler gerçekleştiriyoruz. İş kolaylığı sağlayan makineler zamandan da büyük oranda tasarruf etmeyi öngörüyor. Makinelerin tamamı profesyonel ekibimiz tarafından incelendikten sonra müşterilerimizin karşısına çıkartılıyor. Hizmetlerimizde hataya yer vermeyerek farkımızı bir kez daha göstermiş oluyoruz. Kaliteli ve başarılı hizmetler için sizleri bekliyoruz.

Daha fazla bilgi için 0(232) 545 39 numaramızı arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR