• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ödemiş Solucan Gübresi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hilmi Tutar

ÖDEMİŞ SOLUCAN GÜBRESİ

İzmir Ödemiş’te faaliyet göstermekte olan firmamızda siz kıymetli müşterilerimize şeftali gübresi, bitki gübresi, buğday gübresi, mısır gübresi, ağaç gübresi, tarım gübresi, çam gübresi, organik gübre, hububat gübresi, çiçek gübresi, solucan gübresi, solucan maması ve solucan satışı ile hizmet vermekteyiz.

Toprağın dengesini bozmadan devamlı iyileşmesini amaçlayan solucanlartoprak verimliliği için büyük önem taşımaktadır.Solucangübresi bir tür organik gübre olmaktadır.Solucanlar, toprağa atılan ve çürümeye başlayan bitki artıklarını, gece toprağın içinde açtıkları kanallara taşıyıp beslenirler.

Toprağa gübre karıştırıldığında, toprak bitki besin maddeleri yönünden zenginleşir ve verimliliği artar.Solucan gübresiayrıca bitkilerin büyüme hızını arttırmaktadır.Solucan gübresini sebze üretimi, çiçek yetiştiriciliği, meyve yetiştiriciliği ve bağcılık gibi kullanım alanları mevcuttur.

Bunun yanı sıra bitki kök gelişimini destekler ve kök hastalıklarının seviyesini önemli derecede düşürür.Toprak solucanlarıbu faaliyetleri ile senelik üretim adetini ve özellikle tahıl üretiminde kaliteyi artırıcı bir etki sağlar.

Fide döneminde toprağa bir avuç kadar serpmek yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra doğrudan toprağın tabanına serpme yöntemiyle organik yapısının bozulmaksızın ve yabani ot oluşmadan hemen etki etmesi amaçlanır.

Solucan gübresi, en iyi biçimde Kırmızı Kaliforniya solucanları ile elde edilmektedir, bu tür toprağa yerleşmek için çözünmüş bir ortam tercih eder, koruması oldukça basittir. Bitki atığı ve organik yerlerden beslenensolucanlarnormalde ki solucanlara göre daha zengin kalıp üretmektedirler.

Daha fazla detay ve bilgi almak için 0549 319 90 09 numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdidenteşekküreder iyi günler dileriz.

HİLMİ TUTAR :05493199009/

ADRES:İZMİR ÖDEMİŞ

FALİYETLER:

SOLUCAN GÜBRESİ

SOLUCAN SATIŞI

SOLUCAN MAMASI

PAKETLİ GÜBRE

AMBALAJLI GÜBRE

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR