• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ofis 2005

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zafer Güngör

Ofis 2005 firması olarak esenler kitap dağıtım hizmeti,esenler poster baskı işlemleri,esenler yayınevi firmaları,esenler katalog baskı işlemleri,esenler uluslar arası yayın evi,esenler dijital baskı işlemleri,esenler renkli fotokopi işlemleri,esenler kitap baskı fiyatları, vb. hizmetlerimiz mevcuttur.
13 yıllık tecrübesiyle kaliteli baskı sitemleri ve kurumsal ilişkileriyle Ofis 2005piyasanın tecrübeli, müşterilerin isteklerini memnuniyetle karşılayabilen, kalite, güven, doğruluk, etik değerleri olan ve bunu ilkesi haline getirmiş bir firmadır.
Ofis 2005 piyasada hızıyla öne çıkmış bir markadır. Hem fiyatıyla hem ürün kalitesiyle dijital baskı ve yayıncılık sektöründe emin adımlarla hizmetlerine devam etmektedir.
Baskı öncesi, baskı sırasında ve sonrasında gerçekleşen kaliteli geniş parkur ve tam otomatik sistemleriyle, uzman kadronun gözetiminde çalışmalarınıza daha da fazla değer katmak için hizmetinizdedir. Ofis 2005 basımın sadece bir alanında değil; yayıncılık, katalog, broşür gibi, dijital matbaa hizmetlerinden, ofis-kırtasiye malzemelerine kadar bütün ürünleriyle tüm Türkiye’nin hizmetindedir.
BENZER FİRMALAR