• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oğuz Adaklık ve Kurbanlık Satış Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zafer Oğuz
Kurban kesmek bir ibâdettir. Neden kurban kestiğimiz veya neden ibâdet yaptığımız sorusuna verilecek en makbul cevap hiç şüphesiz Allah’ın emrine uyma gereği ve zorunluluğu olacaktır. Kurban kesiyoruz; çünkü emir vardır.

İşin hikmet ve maslahat yönü ise saymakla bitmez. Her şeyden önce, mânevî bir şoklama yaşayarak günahlarımızdan arınıyoruz. Esasen dinimiz her bir ibadet emriyle bize ayrı ayrı şoklar yaşatıyor. Allah’ın emirlerini yerine getirdikçe farklı duygular, farklı heyecanlar, farklı haller, farklı tavırlar bizi kuşatıyor. Her bir emir bizi bir farklı mânâ ile yüklüyor. Her bir ibâdet bizi farklı faydalı prensipler ile dizayn ediyor. Her bir teklif bizi insaniyet-i kübrâ makamına bir adım daha yaklaştırıyor. Her bir vecîbe bizi alâ-yı illiyyîne, Allah katında makamların en yükseğine doğru kuvvetle sevk ediyor.
Firmamız;her bütçeye uygun adaklık kurbanlık satış merkezi ile Adana genelindeki tüm vakıflara sizin adınıza kesim ve bağış hizmeti vermektedir ve kesim ve servisimiz ücretsizdir..Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız Hijyenik kesimhanemizle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz..

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR