• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oğuz Et Kayseri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atıf Çayır - Oğuz Çayır

Oğuz Et Kayseri olarak Kayseri Melikgazi’de kasaplık hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Uzun yıllardan beri bu işi icra ederek et ve et ürünleri konusunda ilgi çeken bir işletme konumunda bulunuyoruz. Hijyen kurallarına özen göstermeyi de kurulduğumuz günden bu yana temel vizyonumuz olarak benimsemekteyiz. Et kesimi yaptığımız ve kesilen et ve ürünlerini sakladığımız her ortamın, bütün hijyen koşullarına uygun bir şekilde yaratılmasına özen gösteriyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı olarak da çalışan bir işletmeyiz.

Melikgazi’de etin, tavuğun ve her türlü et ürününün kaliteli bir şekilde satın alınabileceği bir alışveriş merkezi halinde faaliyet gösteriyoruz. Müşterilerimize profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve kesime uygun bıçaklarımızla, aynı zamanda etleri uygun sıcaklıkta saklayabildiğimiz soğutma odalarımızla kaliteli et ve ürünlerini sunmaya gayret gösteriyoruz. Daima en kaliteli ürünleri ortaya çıkarmak için de her gün daha da fazla çalışıyoruz.

Kayseri alışveriş sektöründe etle alakalı yapılacak her türlü alışverişte lider işletme konumundayız. Temizlik ve kalite anlayışımız doğrultusunda bu noktalara gelebilmeyi başardık. İşin ehli kasaplarla, et kesiminde en incelikli teknikleri uyguluyoruz ve etin ve tavuğun en lezzetli kısımlarını uygun fiyatlarla da size sunuyoruz. Her türlü kesim tekniğine hâkim olan ustalarımızla ve etin hakimi çalışanlarımızla sizlerin istekleri doğrultusunda aynı zamanda sizlere yardımcı da olabiliyoruz. Her türlü et, tavuk ve ürünü için işletmemizden alışveriş yapmanızı beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR