• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Okan Baloğlu Hair Tattoo Salon

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Baloğlu

Dövmeler, farklı tasarım seçenekleriyle birçok insanın sevdiği uygulamalar arasında yer almaktadır. İstenilen pek çok şekil ve yapıda bu dövmeleri tercih etmek mümkündür. Vücudumuzda herhangi bir bölgede sevdiğimiz ve beğendiğimiz bir dövmenin yapılması için bu alanda uzman olan kişilerden destek almamız oldukça önemlidir. Bu durum en başarılı sonuçların elde edilmesi konusunda bizlere oldukça yardımcı olur.

Bursa Okan Baloğlu Hair Tatto Salon olarak bizler dövme uygulamaları konusunda oldukça profesyonel çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerine yönelik en güzel hizmetleri sunmakta ve bu konuda onları memnun etmeye çalışmaktayız. İşimizi daima iyi bir titizlik, özen ve hassasiyetle yerine getirerek bu işlemlerin yapılmasına yönelik en elverişli şartları sağlamaktayız. Hizmetlerimiz kapsamında birbirinden harika dövme uygulamalarının yanı sıra dövme ve yara izi kapatma üzerine çalışmalarda yapmaktayız. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip dövme uygulamalarımız arasında ayrıca 3D dövme yapımı gibi tasarımlara da yer vermekteyiz.

Çalışmalarımızdan daima müşterilerimizin memnun kalmaları için işimizi büyük bir özveriyle yapmakta ve bu alanda en gelişmiş teknikleri kullanmaktayız. Her zaman insana değer veren bir anlayışı esas alarak kaliteli hizmet prensibini, önceliğimiz haline getirmekteyiz.

Faaliyette bulunduğumuz bu hizmet sektöründe kendimizi her açıdan geliştirmek ve birbirinden farklı yenilikleri kazandırmak için çaba göstermekteyiz. Bu alanda markamızın gelişimine önem vererek gelecek hedeflerimizi de bu doğrultuda şekillendirmeye çalışmaktayız. İlkeli, güvenilir ve özverili çalışma esaslarımızla bu alanda hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR