• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Okur Oto

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özkan Okur

  • firma fb
  • firma instagram

Otomobil, düzenli bakım, ilgi ve hassas bir kullanım sayesinde yıllarca yapısını koruyabilir ve ihtiyaçları karşılayacak şekilde güvenle kullanılabilir. Bu nedenle sürekli bir şekilde güncel bakımlarının yaptırılması, en küçük arızalarında ihmal edilmeden hızlı bir şekilde onarılması gereklidir. Ancak ülkemizde araç kullanımında genellikle ihmalkar davranışlar bulunduğu için araçlar çok yıpranmakta ve hasar görmektedir. Bu nedenle Okur Oto olarak Ankara Keçiören ilçesinde tüm müşterilerimize düzenli bakım, onarım ve tamir hizmetleri sunuyoruz.

Okur Oto olarak Ankara oto servis ve tamirhane sektöründe en güvenilir ve profesyonel işletmelerden biri olarak güven oluşturuyoruz. Müşterilerimiz ile sağladığımız karşılıklı güven sayesinde işletmemizde araçlar için her sorunun çözülmesi ve sorunsuz ilerleyen bir hizmet standardı oluşturulması için her noktaya dikkat ediyoruz. Firmamızın sahip olduğu kalite standartları gereği yıllardır vazgeçilmez bir şekilde firmamızı tercih eden onlarca müşterimiz yer almaktadır.

Müşterilerimiz firmamıza başvurduklarında, araçlarındaki sorunun ne olduğunu öğrenebilmek için doğru bir bilgilendirme alabilir ve bu sayede sorunun nasıl giderileceği gibi konularda da bilgi sahibi olabilir. Bu noktada özellikle müşterilerimizin en güvenilir şekilde ve aldıkları hizmetten bilgi sahibi olarak sonuç elde etmesine çok yüksek özen gösterilmektedir.

Araçlarda hangi arıza ile karşılaşılırsa karşılaşılsın, uygun fiyatlar ile çözüm sunulması için firmamız seçilmektedir. Ankara gibi büyük bir şehirde firmamız sayesinde ulaştığınız bu hizmetler ile araçlarınıza güvence altına alabilir ve avantaj elde edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar