• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Okyanus Spa & Masaj

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atilla Kahveci-çetin Kahveci

Sektörde yıllardır faaliyet gösteren Okyanus Spa Masaj olarak bizler tecrübemizi ve bilgi birikimimizi sizlerle buluşturduğumuz hizmetleri sunuyoruz. Her biri alanında gerekli eğitimleri almış ve yıllardır bu alanda faaliyet göstermekte olan geniş kadromuzla birlikte siz misafirlerimizin Düzce hamam sauna ve masaj salonu hizmetlerimizde en iyi şekilde ağırlanmasını sağlıyoruz. Kurslarla her geçen gün kendini geliştiren ve aldığı eğitimler sonunda en güncel bilgilerle ileri seviye masaj tekniklerine hakim ekibimizle birlikte sizlere en iyi hamam ve masaj salonu hizmetini de sunuyoruz.

Tamamen hijyenik ortamlarda sunduğumuz hizmetlerimizde her gün düzenli olarak antibakteriyel kimyasal ürünlerle temizlenmiş olan alanlarda siz değerli misafirlerimize güvenilir bir hizmet veriyoruz. Masajların öncesinde sauna ve buhar odası bölümlerinde rahatlıkla ter atabileceğiniz temiz alanları da sizlere sunuyoruz. Türk hamamı olarak tasarlanmış olan iç hamam mekanlarımızda sizlere kese ve köpük hizmetlerini de masajlarla birlikte sunabiliyoruz. Hamam ve masajdan aldığınız keyfi üst düzeye çıkarmak için yeni teknikleri de sizlere uygulayabiliyoruz.

Günün yorgunluğundan haftanın yorgunluğuna veya çalışma hayatının temposundan gelen yorgunluğa karşı etkili masajlarımız sayesinde vücudunuzu yenileyebileceğiniz hizmetleri de sizlere sunuyoruz. Her zaman sağlıklı ve zinde kalmanızı sağlayacak hamam ve masaj hizmetlerinde profesyonel bir şekilde destek almanızı da mümkün hale getiriyoruz. Düzce’de hamam ve masaj hizmetlerini işin ehlinden kaliteli bir şekilde alabileceğiniz spa masaj salonumuzda sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR