• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Olay Yeri Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Yöney

Otomobillerin yıkanması, son derece titizlikle yapılması gereken zor bir iştir. Araçlarımızı kişisel olarak yıkamamız durumunda temizliklerini yeterli biçimde sağlayamamamız fazlasıyla olasıdır. Özellikle aracın iç ve dış temizliğini sağlamanın zorluğu dışında, kirlendikten sonra temizlemesi kişisel olarak hem çok yorucu, hem de fazla zaman harcayacağımız bir iş haline gelebilir.

Olay Yeri Oto Yıkama olarak Aksaray Merkez’de profesyonel desteğini sizlere sunan işletmemiz, aracınızın her türlü temizliğinin sağlanmasında titizlikle çalışarak sizlere hizmet etmektedir. Biz, iç ve dış yıkama konusundaki hassasiyetimiz ve bu konudaki hızımızla Aksaray otomotiv sektöründe lider konumunda bulunmaktayız. Profesyonelliği ön plana çıkaran çalışma etiğimiz ve hız konusundaki iddialarımızla, Aksaray’da bu konuda dikkat çeken işletmelerden biri haline gelmiş bulunmaktayız.

Aracınızın dış bakımda her türlü yıkanması, temizliğinin sağlanması, farlarının detaylıca temizlenmesi ve oto far temizliği gibi hizmetlerin yanında işletmemiz bünyesinde aynı zamanda jant ve lastiklerin özel temizliğinin yapılması ve iç temizlik hizmetleri de mevcut. Biz, titizliği ve kaliteyi ön plana çıkaran anlayışımızla müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen her çabayı sarf etmekteyiz. Bu bağlamda gerek müşterilerimizin araçlarını tüm titizliğimizle temizleyerek araçları müşterilerimize hızlı bir şekilde teslim etmek, gerekse de uygun bir fiyat politikası izlemek işletmemiz için önemli bir konumda bulunmakta. Aksaray’da aracınıza en kaliteli ve detaylı temizliği en hızlı şekilde yaptırmak istiyorsanız, siz de işletmemize kolayca ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR