• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Olcay Ciftliği Dağ Evi Piknik Alanı ve Konaklama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatma Tuna & Mustafa Olcay

  • firma fb

Olcay Ciftliği Dağ Evi Piknik Alanı ve Konaklama

Çadır ve kamp yeri, dağ evi, piknik alanı, kaşarlı köfte, ızgara çeşitleri, toplu yemek, toplu kahvaltı, özel gün kutlamaları, alabalık çeşitleri, aile restaurantı ve aile lokantası olarak Balıkesir Edremitte hizmet vermekteyiz.

Her zaman en modern araçları kullanan ve uygulamalara kendini adapte eden bir firma olarak yemek sektörünü de yönlendirip sektörü çok daha ileri noktalara taşıyan bir firma olmayı başarıyoruz. Pek çok firmanın bu aşamada yaşadığı yanılgıların hiçbiri ile karşılaşmamak adına personelimizi en iyi şekilde korumak için iş güvenliği konusundaki tüm tedbirleri alarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

İnsan sağlığını ve çevre sağlığını olumsuz yönde etkileyecek hiçbir müdahaleye yer vermeyen firmamızda sıkı sıkıya bağlı olduğumuz bu ilkelerle sürdürülebilir bir şekilde gelecek nesillere de yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedefliyoruz. Yasal olarak tüm gereklilikleri yüksek standartlar çerçevesinde yerine getiren firmamızda siz müşterilerimizden aldığımız güvenle birlikte sizin de yararlanabileceğiniz kazanımlar haline getiriyoruz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar