• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Olimpiyat Veteriner Kliniği

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Uzman Veteriner Hekim Mehmet Ali Kucur - Veteriner Hekim A. Hamit Göksu - Veteriner Hekim Fatih Mehm

  • firma fb
  • firma instagram

Evcil hayvanlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi karşılayabileceğiniz adres, Olimpiyat Veteriner Kliniği isimli firmamız birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. İstanbul’ da hizmet vermekte olan firmamız, size ve evcil hayvanlarınıza, en iyi hizmeti sunabilmek adına kendini sürekli geliştirmektedir. Güvenilir ve alanında uzman personellerimizle her türlü ihtiyacınız için sizinleyiz.

Bir yerden bir yere giderken, genellikle evcil hayvanlarımızı yanımızda götürmek gibi bir şansımız olmuyor. Çıktığımız seyahatlerde, evcil hayvanımızı yanımızda alamadığımız zamanlarda, evde bırakmak zorunda kalıyoruz. Bu da hayvan dostumuzun kendini yalnız hissetmesine neden oluyor. Dostunuzun kendini yalnız hissetmemesi için, onu evde bırakmak yerine bize getirebilirsiniz. Sunduğumuz pet pansiyon hizmetiyle, evcil hayvanlarınızın hem iyi vakit geçireceklerini, hem de yalnız kalmayacaklarını garanti ederiz.

Veteriner kliniğimiz 7/24 açık olmakla birlikte, acil durumlara hemen müdahale edebilmek adına, bünyesinde her zaman nöbetçi bir hekim bulundurmaktadır. İhtiyacınız olduğu her an veteriner hekimlerimizle bağlantı kurabilmeniz için, alo veterinerlik hizmetimiz de bulunmaktadır. Alanında uzman veteriner hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilen, evcil hayvan aşılama ve kısırlaştırma işlemleri sayesinde, dostunuzun sağlığı bizimle emin ellerde.

Kliniğimizde sunduğumuz pet kuaför hizmetiyle, evcil hayvanlarınızın ihtiyacı olan tüm bakımı karşılayacağımızı garanti ederiz. Firmamız, hayvan dostunuzun her türlü aksesuar ihtiyacını karşılamak adına da, her çeşit pet aksesuarları satışı yapmaktadır. Sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde sağladığımız müşteri memnuniyetiyle, İstanbul evcil hayvan sektörünün önde gelenlerindeniz. Dostunuzun sağlığını korumak adına bize güvenebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR