• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömer Aybak Adıyaman Çiğköftecisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Can

Çiğ köfte dendiğinde akıllara güzel bir tat sunan Adıyaman usulü gelmektedir. Çiğ köfte çeşitli kurumlar ve kişilerce her sokakta ve her köşe başında denk gelinen ürün olurken her yerden tüketim doğru olmaz. Müşterileri ise bu konuda gereken özverili çalışma sterillik ve üstün tat durumunu istemektedir.

Bakıldığında çiğ köfte herkesin ilgi odağı olurken insan vücudu için de oldukça faydalıdır. Özellikle kap için dost bir besin olan çiğ köfte damar rahatsızlıklarına da oldukça faydalı olurken yoğun lif kaynağı deposu olması ile insan sağlığına gereken takviyeleri sunuyor. Bunlar dışında daha sayısız faydası olduğunu belirtmekte fayda olacaktır.

Güvenilir tadın sunulduğu ve oldukça steril üretimi müşterilerimizin ayağına getirirken aranan zengin lif kaynağı çiğ köfteyi sunarken bunu sevilen Adıyaman çiğ köftesi olarak sunuyoruz. Antalya Kumluca Ömer Aybak Adıyaman Çiğköftecisi adı ile sunduğumuz bu zengin tada kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

Müşterilerimizin her daim isteklerini ve ihtiyaçlarını yakından takip ederek sunduğumuz hizmetimizi güve olgusu üzerine temellendirerek hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kurumumuzun sevilmesinde ise belirleyici unsur bu olmuştur.

Çalışanlarımızın her biri alnımızda deneyimli olarak isteklere hızlı cevap veren gür yüzlü bir kadrodan meydana gelir. Özellikle de üstün çalışma temposu beraberinde getirdiği yoğun çalışma tempomuz ile ileriye hız kesmeden ilerliyoruz. Kaliteli sunumlar yaparak daha iyisini yapma yolunda hep ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR