• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ömer Metal Hurdacılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ömer Akgün

reklam logosu
  • firma fb

Ömer Metal Hurdacılık ismiyle bilinen firmamız birmilyonnokta.comsitesinin üyesidir. Hurda kelime manasıyla yenmiş, artık anlamına gelen Farsça kökenli bir kelimedir. Bir maddenin hurda anlamanı taşıması için bazı özellikleri barındırması gerekmektedir. Bu özelliklerle hurda malzemenin geri dönüşüm için gerektirdiği fiziki ve kimyasal işlemler belirlenmektedir. Hurda malzemenin değerinde alınabilmesi için doğru şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir.

Uzun yıllardır metal sektöründe hurdacılıkla uğraşan Ömer metal hurdacılık firmamızda çalışmakta olan arkadaşlarımız deneyimleri ile hurdaların değerinde alımını sağlamaktadır. Hurda sektörü ile geri dönüşüm sektörü birbirini desteklemektedir. Geçmişten süregelen hurdacılık sektörüyle geri dönüşümün ilk adımları atılmıştır. Geri dönüşümün önemi son yıllarda daha çok anlaşılmaktadır. Doğada uzun yıllar kaybolmayan ürünlerin çevremize verdiği zararlardan hurdacılık ve geri dönüşüm sektörü ile korunmaktayız. Doğaya sahip çıkma konusunda istekliliğimizle bu işi yaptığımız için gurur duyuyoruz. Gelecek nesiller için yaşanılabilir hayatı destekliyoruz.

İstanbul hurda sektörü sanayinin gelişmiş olduğu tüm bölgelerde olduğu gibi İstanbul ilimiz içinde en önemli ihtiyaçlardan biridir. Her türlü aletlerde kullanılan cıvata gibi en ufak parçalar bile metal türevi olduğundan kullanım alanının genişliği göze çarpmaktadır. Firmamız çalışanları olarak hurda malzemelerini teslim aldığımız firmalarda veya sonrasında, hurdaları belirli periyotlarla geri dönüşüm gerçekleştirilinceye kadar bekletmekteyiz. Bu sırada metal malzemelerin açık havada bulunması nedeniyle paslanma gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Çalışanlarımızın güvenliği açısından her türlü ekipmanla birlikte sağlık konusunda tedbirli olmak amacıyla gerekli eğitimleri sağlamaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR