• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömer Oto Kurtarma

Adres :

Şeker Mahallesi Gazali Cd Yeni Sanayi 5 Cd 6178 Sok No 24 Kocasinan/kayseri Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Özsoy

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (536) 262 95 38

Firmaya Mesaj Gönder

Ömer Oto Kurtarma olarak Kayseri-Kocasinan da hizmet vermekte olup kayseri melikgazi kazalı araç transferi,kayseri melikgazi 7/24 yol yardım,kayseri melikgazi yol yardım hizmeti,kayseri melikgazi oto yol yardım,kayseri melikgazi oto kurtarma,kayseri melikgazi acil yol yardım,kayseri melikgazi alo yol yardım,kayseri melikgazi oto çekici,kayseri melikgazi oto kurtarıcı,kayseri kocasinan en yakın oto çekici,kayseri kocasinan en yakın oto kurtarma,kayseri kocasinan en yakın yol yardım,kayseri kocasinan oto kurtarma hizmeti,kayseri kocasinan kazalı araç transferi,kayseri kocasinan 7/24 yol yardım,kayseri kocasinan yol yardım hizmeti,kayseri kocasinan oto yol yardım,kayseri kocasinan oto kurtarma,kayseri kocasinan acil yol yardım,kayseri kocasinan alo yol yardım,kayseri kocasinan oto çekici,kayseri kocasinan oto kurtarıcı,kayseri melikgazi oto kurtarma hizmeti,kayseri melikgazi en yakın yol yardım,kayseri melikgazi en yakın oto kurtarma,kayseri melikgazi en yakın oto çekici, vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.
Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR