• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ömür Oto Lastik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ufuk Sahilli

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Motorlu araçların hareket etmesi oto lastikler sayesinde olur. Bütün araçların özelliklerine göre lastik ebatları ve özellikleri vardır. Bu yüzden seçim yapılırken son derece seçici olunmalı, aracın özellikleri her neyse ona göre lastik tercihinde bulunulmalıdır. Fakat araçların en fazla zarar gören aksamları da lastikleridir. Her nerede olursa olsun çeşitli zamanlarda araçların lastikleri delinebilir, patlayabilir ya da kullanıma dayalı olarak ömrünü tamamlayabilir. Bu durumlarda araçların lastiklerinin ya tamir edilmesi ya da değiştirilmesi gerekir. Hatay Antakya’da faaliyet gösteren Ömür Oto Lastik olarak bizler yıllardır bu alanda aktif görev yapıyor, araçlarınızın markası, modeli her ne ise gerekli çözümleri üretmeyi başarıyoruz.

Hatay oto lastik ve jant sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bunu her zaman en yüksek oranda tutmak için hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz. Araçlarınızın marka ve modeline göre en uygun lastikleri seçiyor, değişimlerini, onarımlarını, tamirlerini yapmayı başarıyoruz. Çıkma ve sıfır oto lastik satışı yaptığımız uygulamalarda daima birinci sınıf malzemeleri, en kaliteli ürünleri bünyemizde bulunduruyoruz.

Firma olarak her biri alanında uzman, oto lastik tamir, bakım, onarım işinde profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle hizmetlerimizi yalnızca mekanımızda değil, bulunduğunuz alanlarda da sizlere ulaştırıyoruz. Her nerede bulunur ve oto lastiklerinizde sıkıntı yaşarsanız yaşayın 7/24 bir telefon kadar yakınınızda yer alıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR