• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ömür Oto Lastik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Melihcan Tekbaş

  • firma fb
  • firma instagram

Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesinde hizmet veren Ömür Oto Lastik isimli işletmemiz siz müşterilerine araçlar için en önemli konulardan birinde kaliteli ve deneyimli bir hizmet sunmakta ve aynı zamanda birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak kendisine yer bulmaktadır. Günlük olarak aktif bir şekilde kullanılan araçların en önemli parçalarından bir tanesi de lastiklerdir. Bu lastiklerin mevsimlik olarak değiştirilmeleri ve düzenli olarak kontrol edilmeleri gerekmektedir. İşletme olarak bu konuda sizlere önemli bir hizmet sunmakta ve sunduğumuz hizmet karşısında müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaktayız. İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın deneyim ve tecrübeleri sayesinde sunulan hizmet karşısında müşterilerimizin memnun olması sağlanmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde bulundurduğumuz teknolojik makinalar sayesinde her türlü lastik tamirini en kaliteli şekilde yapmakta ve sunduğumuz hizmet sonrasında müşterilerimizin sorun yaşamaması sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak sunduğumuz hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatları müşterilerimize sunmakta ve bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin ekonomik olarak bir nebze de olsa rahatlamaları hedeflenmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmet her zaman garantimiz altında olmakta ve aynı noktadan yaşanacak sorunlar bizler tarafından ücretsiz bir şekilde tekrardan onarılmaktadır. Ayrıca işletmemiz bünyesinde yazlık, kışlık ve dört mevsim olmak üzere lastik satışları da yapılmaktadır.

Sizlerin de araçlarınız için bu şekilde kaliteli ve güvenli bir hizmete ihtiyacınız olduğu zaman Tekirdağ oto lastik sektöründe hizmet veren işletmemizden hizmet almanız her zaman faydanıza olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar