• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömür Pastanesi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Galip Tekin

Ömür Pastanesiailesi olarak yola ilk çıktığımız zamanlarda oldukça küçük bir ekip ile mümkün olan her müşteriye ulaşmaya çalışmakta ve mümkün olan her şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için elimizden gelen her türlü çabayı sarf etmekte idik.

Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan Ömür Pastanesi firması olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.
Sürekli ve yenilikçi tarzı ile kesintisiz olarak faaliyet gösteren Ömür Pastanesi firmamız, saygılı ve ahlaklı düşüncesinden ödün vermemektedir. Olaylara karşı taraftan bakmayı alışkanlık haline getirmek ve hizmetlerin sağlam temeller ile kurulması için hizmet alanlarımızı genişletmekteyiz. Sektörde kalıcı ve yapıcı çözümler sunabilmek adına, deneyimli çalışan kadromuzu diri tutmak ve çalışan personellerimizin tüm güvenliğini sağlamaya gayret göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR