• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Omya Danışmanlık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aslı Bölükbaşı

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Eskişehir danışmanlık sektöründe hizmet kalitesi ve yenilikçi uygulamaları ile göze çarpan firmamız, müşterilerinin kişisel gelişim yolundaki rehberi olmak hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tepebaşı’nda bulunan kurumumuzda, müşterilerimize verdiğimiz hizmetler arasında; Theta Healing (Bilinçaltı Terapisi), Theta Healing Eğitimi, Hayatın Matematiği Analizi, Access Bars seansları bulunmaktadır. Kendini daha iyi tanımak, yeteneklerini keşfetmek, duygu ve düşüncelerini olumlu yönde kullanarak hayatlarında arzu ettikleri dönüşümleri sağlayabilmek isteyen müşterilerine, en doğru ve etkin danışmanlık hizmetlerini sunan firmamız, aldığı başarılı sonuçlar ve pozitif geri dönüşlerle müşterilerinin tercih ettiği ilk adres olarak ön plana çıkmaktadır.

Firma olarak müşteri ilişkilerinde karşılıklı güven temeline dayalı bir iş prensibine sahibiz. Firmamız iş ahlakı ve etik değerler çerçevesinde yürüttüğü çalışmalarını gelişime açık vizyonu, deneyimli ekibi ve gelişmiş altyapısı ile desteklemektedir. Bu anlamda sunduğu kaliteli hizmetlerle müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Bu güvene layık olma aşamasında firmamız daima kendini yenilemekte ve geliştirmekte, bu sayede de müşterilerine en iyi ve güncel hizmeti sunabilmektedir. Sektöründeki yenilik ve gelişmeleri bünyesine aktarmada büyük başarı sağlayan firmamız, bu özelliği ile de piyasanın aranan markalarından biri olmayı başarmıştır.

Müşterilerimizin beklenti ve taleplerini karşılama noktasında da eksiksiz hizmet öncelikli hedefimizdir. Bize güvenen müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyete kavuşmaları için büyük emek sarf etmekteyiz. Kaliteden taviz vermeden, hizmet süreçlerini doğru ve hızlı yöneterek, tüm detaylara titizlikle özen göstererek yüzde yüz memnuniyeti yakalamaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR