• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ona Hediye Al

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Orkun Parlak

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Hediye vermek tüm dünya kültürlerinde bulunan bir olgudur. Doğum günlerinde, evlenme yıl dönümlerinde, kariyerlerindeki önemli günlerde veya sadece içimizden geldiği için insanlara hediye verebiliriz. Hediyeler, insanlara onlara gösterdiğimiz önemin bir yansımasıdır. Bazı insanlar çok yanlış bir biçimde maddi olarak yüksek değere sahip hediyeler vermenin, o kişiye daha fazla değer verdiklerinin göstergesi olduğunu düşünür ancak bu aslında doğru değildir. En iyi hediye en pahalı hediye değildir. En iyi hediye en iyi düşünülmüş hediyedir. En iyi hediye insanların günlük hayatlarında yüzlerini güldüren, gördükçe, kullandıkça hediye verenin gösterdiği değeri hatırlatan hediyelerdir.

Biz Ona Hediye al markası altında insanların sevdikleri ve önem verdikleri kişilere özel hediyeler bulmaları konusunda yardımcı olmak için Yalova hediyealanında, mutlulukla gülümseyen insanlar görmek için hizmet veriyoruz.

Biz ahşabın doğallığının hayatımızın her noktasında olması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü ahşap doğal olmasının yanında, sağlığa hiçbir olumsuz etkisi olmayan çok nadir malzemelerden biridir. Ahşap üzerine baskı yaparken, genel olarak kullanılan oyma ve boyama uygulamalarından ziyade, sektörde bir sonraki aşama olarak kabul görmüş olan lazerli baskı sistemini kullanıyoruz. Lazer sistemiyle ahşap malzemeler üzerinde fotoğraf kalitesinde baskılar yakılabiliyor. Bu sistemin avantajı sadece sunduğu işleme kalite değil, ayrıca yakmanın boya ve oyma işlemlerinden daha dayanıklı ve uzun ömürlü olması. Bu sayede sadece işlevsel değil aynı zamanda da göz kamaştıran hediyelikler, mumluk ve saksılar da sunarak, müşterilerimizin yüzlerindeki gülümsemeyi görebiliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR