• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öncü Dekorasyon

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Öncü

Firmamız; Samsun iç dekorasyon sektöründe hizmet sunmaktadır. Firma olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerine cevap verecek, kullanışlı, konforlu, ferah yaşam alanları oluşturmaktır. Bu amacımız doğrultusunda ev ve iş yerleriniz başta olmak üzere her türlü kurum, kuruluş, fabrika vb. gibi yaşamsal alanların iç ve dış cephe yapı dekorasyon hizmetlerini yapmaktayız. Dış cephe mantolama uygulamaları başta olmak üzere boya, badana, alçı, alçıpan gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dolayısıyla yaşamınızı sürdürmekte olduğunuz mevcut yapılarınızın dekorasyonlarında da alanında uzman ekibimiz ile zarif ve incelikli dokunuşlarla fark yaratıyoruz.

Firma olarak öncelikli çalışma prensibimiz müşteri memnuniyeti merkezli hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde A kalite malzeme, birinci sınıf işçilik ve yılların deneyimi ile siz değerli müşterilerimize ihtiyaç alanlarınızda en uygun çözümleri sunmaktayız. Aynı zamanda faaliyet alanımızda öncü, özgün ve farklı çözüm anlayışımız ile sürekli değişen trendleri yakından takip etmekte ve uygulamaktayız.

Firma olarak iç ve dış dekorasyon konusunda sunduğumuz hizmetlerimiz ile değişiklik yapmak istediğiniz her an yanınızdayız. Tecrübemiz ve özgüvenimiz ile istediğiniz şekilde onarım, tamirat ve tadilat sunuyoruz. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar sayısız projeye imza atan firmamız siz değerli müşterilerimize hem görsel hem de işlevsel açıdan kullanışlı mekanlar oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu amacımız doğrultusunda müşteri portföyümüzü daha genişleterek pazar payımızı arttırmak başlıca hedefimizdir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR