• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Önder Merinos Hayvancılık

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Köroğlu Sokak No : 95 Afyonkarahisar » Kızılören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Bayrak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

baris_bayrak_turkiye@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 525 40 74

Önder Merinos Hayvancılık olarak Afyonkarahisar Kızılören’de uzun yıllardır en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Ülkemizin ve bölgemizin en önemli değerlerinden birisi olan hayvancılığı temel ilkelerimizden taviz vermeden, en modern yöntemlerle, en modern ortamlarda gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin sağlığı daima önceliğimizdir. Bunun için ilk olarak hayvanlarımızın kaliteli, sağlıklı olmasını sağlıyoruz. Her biri özel seçilen, tohumlanan ve beslenen hayvanlarımızı tamamen bölgemizde yetişen yemlerle ve bitkilerle besliyoruz. Kendi doğal ortamlarında yeterince hareket edebilmeleri ve bu sayede doğal bir yetişme ortamı elde etmelerini sağlıyoruz. Bütün bunlar da beraberinde sağlıklı koyunlar ortaya çıkmasını sağlıyor.

Afyonkarahisar hayvancılık sektörünün öncü firmalarından birisi olarak bizler tamamen özel olarak seçtiğimiz koyunlarımızı farklı amaçlara uygun olarak yetiştiriyoruz. Kurbanlık koyun ihtiyaçlarınız için, adaklık koyun ihtiyaçlarınız için ya da damızlık koyun alıp yetiştiriciliğini yapmak için ihtiyaç duyacağınız bütün koyunları çiftliğimizde bulabilirsiniz. Küçükbaş hayvana dair her ne ihtiyacınız varsa tek noktadan karşılıyoruz.

Firma olarak koyunlarımızın otladıkları alanları, yattıkları alanları, beslendikleri ve sulandıkları bütün alanları düzenli olarak kontrol ediyoruz. Temizliklerini aksatmadan hayvanlarımızın sağlıklı kalması için çaba sarf ediyoruz. Düzenli olarak veteriner kontrollerini yaptırıyoruz. Herhangi bir sağlık sorununda doğrudan uzmanından yardım alıyoruz. Bütün bunlar bütün koyunlarımızın en sağlıklı şekilde olmalarını sağlıyoruz. Yılın her günü ihtiyacınız olan koyuna ulaşma imkanı verdiğimiz gibi uygun fiyatlarımız ve her bütçeye uygun çözümlerimizle de fark oluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR