• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Ondokuz Meydan Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kemal Özkaya

  • firma fb

Modern dünyanın gelişmesi ile birlikte yeme içme sektörü de kendi içinde bir değişime uğramaktadır. Farklı lezzetlerin ortaya çıkmasıyla birlikte çoğu insan da kendini tatmin etmektedir. İşletme olarak bizler de en kaliteli ürünleri kullanarak farklı bir lezzete sahip olan dönerimizi sizleri tatmin edecek bir kıvamda huzurlarınıza sunuyoruz. Çorum restaurant sektörü çerçevesinde hizmet veren firmamız, kendi bölgesinde bir numara olarak rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır.

Alanında tecrübeli olan ustalarımızın hazırlamış olduğu dönerleri başka hiçbir yerde bulamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Lezzet konusunda çok hassas olan işletmemiz, tavuk dürüm, et dürüm, porsiyon döner şeklinde hizmetlerini huzurlarınıza takdim etmektedir. Bünyesinde hiçbir şekilde katkı maddesi bulundurmayan firmamız, sizlerin sağlığına çok önem vermektedir. Aynı zamanda yaprak döner konusunda da adından çok söz ettiren işletmemiz sayesinde lezzetli ürünlerimizden her zaman kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Bütün bu yiyeceklerimizi en uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuzdan hiç kuşkunuz olmasın. Her bütçenin rahat bir şekilde karşılayabileceği ürünlerimizi istediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Ayrıca, paket servisi sayesinde siparişlerinizi vererek sizlere büyük bir kolaylık sağlamış oluyoruz. Hızlı ve güvenli bir şekilde ürünlerimizi neredeyseniz oraya teslim ediyoruz.

Müşterilerimizin parmaklarını ısırdığı bir başka lezzetimiz de pideli dönerdir. Sizler de bu farklı lezzeti tatmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak bizleri mevcut olan sosyal medya hesabımızdan kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Şimdiden işletmemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR