• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

One More Sağlık Bantları Antalya

Adres :

Etiler Mah. 832 Sok.no/4 Aras İş Merkezi 4 Blok Zemin Kat Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Semra Kalkan

E-Posta Adresi :

altayysemra@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 161 27 36

Whatsapp 2:

0 (554) 161 27 36

Whatsapp 3:

0 (553) 015 15 88

Bizi tercih eden müşterilerimizden %98 kullanıcı memnuniyeti sağlayarak hayatınızın kalitesini arttıran ürünlerle birlikte yaşamınızı yenilemeye geldik. Antalya sağlık alanında kaliteli çalışmalar yaparak hayatınızın kalitesini arttırıyoruz. Ortaya çıkan sağlık problemleri sizi çok zorlamaya başladıysa, ilaç kullanmak istemiyorsanız ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, bizimle iletişime geçerek sizlere sunduğumuz hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. One More Sağlık Bantları ilaç ve kötü kimyasallar içermez. Cildinizin belirli yerlerinde derinizle temas sağlayarak vücudu harekete geçirir. Sağlık sorunlarınıza karşı üretilen bu bantlar, başarıyla istenilen sonucu elde etmemizi sağlamıştır. İnsan vücuduna zarar verecek maddelerin kullanımından kaçınılmış ve tamamen sizlerin yararı için hazırlanmıştır.

Bu hizmeti verebilmek adına almış olduğumuz eğitim başarıyla tamamlanmıştır. Sizlere en kaliteli en sağlıklı hizmeti verebilmek için alanımızda çalışmalara durmadan devam edeceğiz. Bizim için sizlerin sağlığı önemlidir. Sağlıklı bir yaşam sunabilmek için bu sektörde araştırmaya ve öğrenmeye merakımız her zaman olacaktır. İş arkadaşlarımız ile birlikte sağlıklı yaşamlar için kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Hayatınızda size engeller olmaya başlayan sağlık problemlerinizi ağrısız, ilaçsız, iğnesiz çözümlerimizle o engelleri yolunuzdan kaldırmayı istiyoruz.

Uyku problemleri, vücutta ağrılar, deride yaralar, fıtık, kireçleme, tansiyon ve şeker hastalığı bu rahatsızlıkların başında gelenler. Sizi olumsuz etkileyen bu rahatsızlıklardan beraber kurtulmaya ne dersiniz? One More Sağlık Bantları ile sağlıkta yeni bir çağa imza atalım. İzin verin bu başarıyı sizlerle paylaşalım.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR