• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Önse Yapı Malzemeleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esen Altun

İstanbul yapı malzemeleri satış alanında inşaat piyasasının ihtiyacı olan tüm kategorilerde satış yapmakta olan firmamız 1997 yılında kurulmuştur. Yıllardır bu sektörün içinde Önse Yapı Malzemeleri işletme markamızla sürekli ilerleyerek devam ettiğimiz bu yolda önceliğimiz kaliteyi ve çeşitliliği sunarak A’dan Z’ye ürün temini gerçekleştirmektir.

İnşaat sektörü gün geçtikçe yeni teknolojilerle birlikte yapıları inşa etmektedir ve bizde firma olarak inşaat sektörünün gelişmelerini takip ediyoruz ve eş zamanlı bir ürün stoku geliştiriyoruz. Dış cephe yalıtım, su yalıtım, iç ve dış cephe süslemeleri, elektrikli el aletleri, pompalar, banyo ürünleri, inşaat makineleri, iş güvenlik malzemeleri, alçı, plastik ve hırdavat gibi daha birçok kategoride ürün skalamızı genişletiyoruz. Piyasanın en kaliteli markalarını satışa sunarak gerçek kalitenin size ulaşmasını sağlıyoruz.

Yapı malzemeleri dayanıklı tüketim malı grubuna dâhil olduğu için uzun vadede verimliliğini koruyacak olan ürün ve makinelerin teminini sağlayarak iş birliğimizi zedelemesine fırsat vermeyen profesyonel ürünleri sizler için önce biz tercih ediyoruz. İnşaat sektörünün duayeni olan markalarla anlaşarak hizmetlerimizin size daha hızlı ve pratik yollarla ulaşması için altyapımızı kuvvetlendiriyoruz. Kalite ve profesyonelliğin birleşimine ihtiyacı olan ayrıca dayanıklı ve güçlü kategori sınıfına giren malzemelerin kaderi zayıf muadillerine teslim edilemez. Yapı sektörünün ihtiyacı olan katı disiplinle üretilen malzemelerin vazgeçilmeyen markalarıyla mağaza ve depolarımızda sizlerin ihtiyacına binaen devamlı olarak stok ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR